ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ЖИЗНЬ ПОСЛЕ КОРМЛЕНИЯ ГРУДЬЮ: ЧТО ТАКОЕ...

НАСТОЯЩИЙ БЕСТСЕЛЛЕР: САМЫЕ ПОПУЛЯРНЫЕ ДЖИНСЫ...

ПУТЕШЕСТВИЕ ПО ТАИЛАНДУ С ДИЗАЙНЕРОМ КРИСТИНОЙ...

Український фільм визнали найкращим на кінофестивалі у США

Стрічка розповідає про війну та революцію в Україні 

Фільм «Переломний момент: Війна за демократію в Україні» визнано найкращим документальним фільмом на 23-му міжнародному кінофестивалі у Сан Луїс Обіспо. Його співрежисери – володар трьох «Оскарів» Марк Джонатан Харріс та режисер «Поводиря» Олесь Санін.

Це вже друга перемога фільму, який до цього було визнано найкращим документальним фільмом кінофестивалю EtCultura у Флориді. Українська прем’єра фільму відбулася у лютому 2017-го, до річниці пам’яті Небесної сотні.

За словами сценариста фільму Пола Волянського на покази української стрічки в США були розкуплені усі квитки:

Коли на церемонії нагородження я подякував українському народу за те, що в часи «альтернативних фактів» і «фейкових новин» вони досі вірять у «правду – понад усе», аудиторія у 800 осіб вибухнула 30-секундними оваціями. 

«Переломний Момент» — це погляд на війну та революцію в Україні очима простих учасників цих подій. Серед головних героїв — дитячий театральний режисер Андрій «Богема» Шараскін, лікар Всеволод Стеблюк, рабин Натан Хазін та інші учасники революції на Майдані та війни на Сході України, які облишили своє звичне життя заради створення демократичної, справедливої і незалежної держави. Фільм показує боротьбу, яка на цей момент забрала життя понад 10 тис. українців, а мільйони позбавила власних домівок.

Фільм охоплює період 2013-2016 років, який обернувся для України часом величезних випробувань і викликів. У фільмі зібрані кіносвідчення політичних, кримінальних, військових злочинів та терактів на території України. За час роботи над фільмом було записано 86 інтерв’ю з учасниками подій на Майдані та Сході України і зафільмовано майже 600 годин робочого кіноматеріалу.
 

10 фильмов, которые помогут улучшить отношения

Три фильма Сергея Лозницы, которые подготовят вас к просмотру его картины «Донбасс»

11 правил этикета, которые Кейт Миддлтон никогда не нарушает!

Загрузка...