С ПЕРВЫМ СНЕГОМ: ПРИШЛО ВРЕМЯ ПЛАНИРОВАТЬ...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

НАЗВАНО ИМЯ САМОГО ДОРОГОГО СОВРЕМЕННОГО...

ПАЛЬТО НА ВСЕ СЛУЧАИ ЖИЗНИ: КАКАЯ МОДЕЛЬ ДОЛЖНА...

НОВЫЙ БОЙФРЕНД ХАЙДЕН ПАНЕТТЬЕРИ ВПЕРВЫЕ...

Українська компанія стала найкращим продакшн-сервісом у світі

Київська студія знімала рекламу для Apple Watch і Uniqlo, а також кліпи для Twenty One Pilots, Coldplay і Hurts

Рейтинг статьи / 0
5 5 4

Тиждень тому ми писали, що україномовний трек вперше в історії увійшов до топ-10 міжнародного чарту. А вчора із Лондона надійшла ще одна чудова новина – українська компанія Radioaktive Film отримала нагороду Shots Awards 2018 та стала найкращим продакшн-сервісом у світі.

Radioaktive Film працювала над рекламними роликами Apple, Hennessy, Lenovo, Audi, Guinnes, Absolut, Libresse та Uniqlo, а також кліпами Twenty One Pilots, Coldplay, DJ Shadow, Mø, Hurts, Foals, Tame Impala, «Океану Ельзи» та Onuka.

Кадр із рекламного ролика Uniqlo

На Shots Awards українці конкурували зі студіями з Південно-Африканської Республіки, Іспанії, а також британською компанією, яка базується у Манчестері.

«Нашими конкурентами були компанії з тих країн, які вже давно на ринку. На їхньому рахунку Gorillaz, іконічні Old Spice, FIFA. І нам особливо приємно перемогти цього року, тому що ми також робили сцену зі Спайком Джонзом, який отримав нагороду за найкращу режиссуру. Це ще один важливий крок для того, щоб закріпити Україну на кінематографічній карті світу, а для нас це ще один стимул не розслаблятися», – розповівіла у коментарі The Village виконавчий продюсер компанії Катя Галицька.