«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

«ЭТО НЕ БРЕХЛИВАЯ ПАУЗА», ― НАСТЯ КАМЕНСКИХ...

ПО СУТИ: ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ О БЕРЛИНАЛЕ 2019...

ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ РАССКАЗАЛА О СВОЕЙ ПРИВЫЧКЕ...

У Києві відбудеться концерт класичної музики «Різдвяна палітра»

Перед гостями виступлять талановиті діти України, лауреати численних міжнародних конкурсів

Дитяча музична творчість  є одним із найскладніших і найтриваліших процесів становлення особистості. Тому після перемог в конкурсах, дуже важливо спостерігати та допомагати дітям просуватись на їх творчому шляху. Підтримка талановитих дітей сьогодні є надзвичайно актуальною, адже їм важливо відчувати, що їхні зусилля, виснажлива праця, мистецький пошук оцінені глядачами і професійними музикантами. Особливо сьогодні, коли багатьох з них зачепили події на сході Україні та в Криму. 

Заради таких діток була створена громадська організація «Responsible future», місія якої – об’єднати бізнес-структури та мистецтво, меценатів та українські таланти для розвитку та популяризації української культури в світі. Центр культурних ініціатив взяв на себе турботу за дітьми-музикантами з Криму та Донбасу, які вимушені були покинути свої домівки. У кожного з цих дітей своя історія, але всі вони пов’язують своє майбутнє з Україною.

Також, проект ставить за мету згуртувати однодумців для підтримки проекту, які продемонструють свою соціальну відповідальність та готовність допомагати талановитим дітям та підліткам.

Концерт класичної музики у виконанні талановитих дітей України у передріздвяний день або на День Святого Миколая вже став доброю традицією. Від Парижа до Нью-Йорка, від Брюсселя до Вашингтона ці діти захоплювали найвибагливішу аудиторію. Впевнені, що ви теж будете у захваті.