ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

САРА ДЖЕССИКА ПАРКЕР СНЯЛАСЬ ДЛЯ INTIMISSIMI В...

21 ИЮЛЯ ВСТРЕТИМСЯ НА «РАЙОН # 1 BLOCK PARTY»...

ПРЕДПОЛАГАЮТ, ЧТО ПРИНЦЫ УИЛЬМ И ЧАРЛЬЗ...

ЖЕЛТЫЙ - ГЛАВНЫЙ ЦВЕТ ЛЕТА 2018 (ДОКАЗАНО КЕЙТ...

Що таке суспільне мовлення та чому воно важливе?

Коротко про головне!

Фото: facebook

У Великій Британії є британська мовна корпорація «Бі-Бі-Сі», у Німеччині – ARD, ZDF, Deutschlandradio та Deutsche Welle, у Польщі – Telewizja Polska, а в Італії – Rai Television Italiano. Відтепер суспільне мовлення є і в Україні, яке працюватиме на базі Національної телекомпанії України. Напередодні за результатами відкритого конкурсу головою правління суспільного мовлення обрали Зураба Аласанію. 

Втім досі не усі розуміють, що таке суспільне мовлення, яка його мета та чим воно відрізняється від інших телеканалів. 

Особливості 

1. Національну суспільну телерадіокомпанію створили на основі колишнього першого національного телеканалу та обласних державних мовників.

2. Суспільне належить суспільству. На відміну від державного телеканалу фінансується за рахунок українців. Відповідно, суспільне мовлення – незалежне, держава не має права впливати на контент ефіру. 

3. Існування і напрямок розвитку суспільного мовлення також забезпечує не держава, а тріада - Наглядова рада, Правління і Редакційна рада.

4. Суспільне телемовлення має виробляти контент для всіх типів аудиторії (людей різного віку, з різною освітою та соціальним статусом), орієнтуватися на великі і маленькі містечка, де інтерес комерційних мовників відсутній, а також надавати достовірну та збалансовану інформацію про Україну та світ.

5. Створення суспільного мовлення – було зобов’язанням України перед Євросоюзом і Радою Європи. До цього часу Україна залишалася однією з останніх країн у Європі, яка не мала суспільного мовлення.


 

Сара Джессика Паркер снялась для Intimissimi в образе Кэрри

21 июля встретимся на «РАЙОН # 1 Block Party»

Предполагают, что принцы Уильм и Чарльз умышленно отказались от встречи с Трампом

Загрузка...