ФІЛЬМ ТИЖНЯ: ХАВ'ЄР БАРДЕМ ТА ПЕНЕЛОПА КРУС У...

СТАЛО ИЗВЕСТНО, ЧТО ЕЩЁ ПРИНЦ ГАРРИ ПОДАРИЛ...

ЗНАЙ НАШИХ: УКРАИНСКИЙ БАЛЕТНЫЙ ПРОЕКТ...

СВЕТЛАНА ЛОБОДА СТАЛА МАМОЙ ВО ВТОРОЙ РАЗ

ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ РАССКАЗАЛА, ПОНРАВИЛОСЬ ЛИ ЕЙ...

Ольга Харлан увійде до складу команди Visa на олімпійських та паралімпійських іграх 2016 у Ріо

Visa запрошує спортсменів в свою команду, беручи до уваги їхні спортивні досягнення, громадську діяльність, а також особистий шлях кожного спортсмена, який привів їх до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх.

Компанія Visa оголосила про спонсорську підтримку української фехтувальниці та золотої олімпійської медалістки Ольги Харлан під час підготовки до Олімпійських ігор 2016 у Ріо. Ольга Харлан приєднається до Команді Visa Rio, яка об'єднує 30 спортсменів, що представляють більш ніж десять країн світу, включаючи Австралію, Білорусь, Бразилію, Канаду, Китай, Корею, Японію, Мексику, Росію, Сербію, США та Україну

«Я рада представляти Україну на Олімпійських іграх 2016 в Ріо і бути серед висококласних спортсменів з Команди Visa», – сказала Ольга Харлан. – «Для мене заручитися підтримкою не лише моїх українських уболівальників, але й Visa та інших учасників Команди Visa – це велика відповідальність, але й ще один стимул до перемоги».

Visa надає значну підтримку спортсменам, які прагнуть досягати поставлених цілей як у спорті, так і в житті. Visa підтримує Олімпійський рух ще з 1986 року і в період з 1988 по 2020 рік виступає спонсором усіх Олімпійських ігор. В рамках Команди Visa компанія надала підтримку більше 300 спортсменам-олімпійцям.

«Ми раді вітати спортсменів в команді Visa Rio і підтримувати їх на шляху до нових спортивних досягнень», – заявив Дмитро Крепак, регіональний менеджер Visa в Україні, Грузії та Вірменії. – «Від імені компанії Visa та наших співробітників в усьому світі вітаємо Ольгу Харлан з її спортивними досягненнями, бажаємо подальших перемог і дякуємо за той приклад, який вона подає своїм уболівальникам по всьому світу».

У 2016 році Visa святкує 30-річчя партнерської програми з Олімпійськими іграми. Компанія з радістю ділитиметься захоплюючими новинами про підготовку спортсменів Visa Rio до Олімпійських ігор, які почнуться 5 серпня 2016 року.

11 клипов, после просмотра которых хочется записаться на спорт

Отбросить сомнения и стать ярче: новая коллекция Velvet Rope бренда Puma

Як виглядає нова олімпійська форма українських спортсменів?

Загрузка...