ПОЧЕМУ РАЙАН РЕЙНОЛЬДС ЗАПРЕТИЛ СВОИМ ДЕТЯМ...

25 ВАРИАНТОВ ПРИЧЕСОК НА ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК И...

«МЫ НЕ ЗНАЛИ, ЧЕГО ЕЩЕ НАМ ОЖИДАТЬ», ‒ КАМИЛЛА О...

ФІЛЬМ ТИЖНЯ: ХАВ'ЄР БАРДЕМ ТА ПЕНЕЛОПА КРУС У...

СТАЛО ИЗВЕСТНО, ЧТО ЕЩЁ ПРИНЦ ГАРРИ ПОДАРИЛ...

Оголосили дату жеребкування країн-учасниць «Євробачення»

Україна на особливих умовах

25 января 2017

Жеребкування, за результатами якого стане відомо, які країни будуть представлені в першому, а які – в другому півфіналі пісенного конкурсу «Євробачення-2017», проходитиме 31 січня в колонній залі Київської міської державної адміністрації. 

Цього ж дня відбудеться і церемонія передачі символічного ключа «Євробачення» меру Києва Віталію Кличку від президента міської ради Стокгольма Єви-Луїзи Ерландссон Слорак.

«До ключа «Євробачення», який поєднує в собі символіку міст, що приймали пісенний конкурс, Єва-Луїза Ерландссон Слорак додасть під час церемонії новий елемент, який символізуватиме Стокгольм»,- йдеться в повідомленні. 

Щодо процедури жеребкування країн-учасниць «Євробачення», то перша її частина відводиться на визначення того, у якому з півфіналів голосуватимуть країни "Великої п’ятірки" (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія) і країна-господарка цьогорічного конкурсу (Україна), які щороку автоматично проходять до фіналу. 

Наступним кроком стане розподілення між двома півфіналами ще 37 учасників пісенного конкурсу 2017 року. «Таким чином буде визначено, представники яких 18 країн виступатимуть у першому півфіналі «Євробачення-2017», а представники яких 19 країн – у другому. Точний порядок виступів буде визначено продюсерами шоу пізніше»,- йдеться в повідомленні. 

До фіналу «Євробачення» пройдуть по десять країн із кожного півфіналу. Загалом, разом із «Великою п’ятіркою» і країною-господаркою цьогорічного конкурсу, за перемогу змагатимуться 26 учасників. 

Україна отримала право приймати міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» після того, як співачка Джамала перемогла на цьому конкурсі у 2016 році в Стокгольмі. Вона виступила з піснею «1944», у якій розповідається про трагедію кримськотатарського народу. 

У 2017 році пісенний конкурс «Євробачення» відбудеться в київському Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі. Півфінал конкурсу запланований на 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. 

У держбюджеті на 2017 рік на підготовку до «Євробачення» передбачено 455,7 млн грн, Київ виділить 200 млн грн. 

16 ресторанов и кафе Киева, куда пускают с собаками

Как это было: день архитектора с Агромат

Видео дня: Motorola сняла промо-ролики в Киеве

Загрузка...