SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

Готель The Land of Legends отримав нагороду "Leading Edge"

У номінації "Найкращий проект міжнародного парку водних атракціонів"

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Спроектований як центр розваг та відпочинку, готель The Land of Legends отримав нагороду "Leading Edge" від Міжнародної Асоціації Водних Парків (WWA) – одну з найпрестижніших відзнак в індустрії водних розваг.

Успіх The Land of Legends як унікального тематичного парку розваг для людей будь-якого віку було офіційно визнано на 37-й церемонії нагородження WWA у Флориді, США.  The Land of Legends розділив престижну нагороду зі своїм партнером – компанією Polin Waterparks. Раніше у цій  номінації перемагало багато всесвітньо відомих тематичних парків.

Феттах Таміндже, Голова правління The Land of Legends, висловив гордість, що така престижна нагорода дісталася Туреччині, незважаючи на жорстку конкуренцію з боку кращих брендів Європи та США. Він також додав: "Отримана нами нагорода є свідоцтвом успіху The Land of Legends, якого ми досягли всього за півтора року роботи. У 2018 році The Land of Legends продовжить свій розвиток, відкриваючи нові об’єкти, розвиваючи концепції та втілюючи істотні іновації.