ФІЛЬМ ТИЖНЯ: ХАВ'ЄР БАРДЕМ ТА ПЕНЕЛОПА КРУС У...

СТАЛО ИЗВЕСТНО, ЧТО ЕЩЁ ПРИНЦ ГАРРИ ПОДАРИЛ...

ЗНАЙ НАШИХ: УКРАИНСКИЙ БАЛЕТНЫЙ ПРОЕКТ...

СВЕТЛАНА ЛОБОДА СТАЛА МАМОЙ ВО ВТОРОЙ РАЗ

ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ РАССКАЗАЛА, ПОНРАВИЛОСЬ ЛИ ЕЙ...

Готель The Land of Legends отримав нагороду "Leading Edge"

У номінації "Найкращий проект міжнародного парку водних атракціонів"

18 декабря 2017

Спроектований як центр розваг та відпочинку, готель The Land of Legends отримав нагороду "Leading Edge" від Міжнародної Асоціації Водних Парків (WWA) – одну з найпрестижніших відзнак в індустрії водних розваг.

Успіх The Land of Legends як унікального тематичного парку розваг для людей будь-якого віку було офіційно визнано на 37-й церемонії нагородження WWA у Флориді, США.  The Land of Legends розділив престижну нагороду зі своїм партнером – компанією Polin Waterparks. Раніше у цій  номінації перемагало багато всесвітньо відомих тематичних парків.

Феттах Таміндже, Голова правління The Land of Legends, висловив гордість, що така престижна нагорода дісталася Туреччині, незважаючи на жорстку конкуренцію з боку кращих брендів Європи та США. Він також додав: "Отримана нами нагорода є свідоцтвом успіху The Land of Legends, якого ми досягли всього за півтора року роботи. У 2018 році The Land of Legends продовжить свій розвиток, відкриваючи нові об’єкти, розвиваючи концепції та втілюючи істотні іновації. 

Беззаботное побережье: курорты Ikos Resorts на Халкидики

В Hotel de Paris открыли двухэтажный сьют имени Грейс Келли

Украинский фильм победил на международном кинофестивале

Загрузка...