«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Свято наближається: головний універмаг країни ЦУМ представив новорічні вітрини

Саме час загадати бажання! 

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Традиційно, відкриття новорічних вітрин ЦУМ — це початок святкового сезону в Києві. В цьому році вітрини головного універмагу країни присвячені подорожам та незабутнім враженням.   

Новорічні свята — казковий період, що наповнює кожного з нас теплими спогадами з дитинства. Саме ці почуття надихали креативну команду ЦУМ під час вибору сюжетів, фактур та матеріалів для створення святкових інсталяцій. 

«Сьогодні ми даруємо можливість здійснити подорож в одну з чотирьох країн Європи.

Нові вітрини розкривають атмосферу казкового свята Італії, Франції, Великобританії і Німеччини. Кожна вітрина – враження про країну.

Креативна команда витратила близько 12 тижнів з моменту створення креативної концепції, до реалізації всього проекту. Наші вітрини емоційні, теплі, зрозумілі кожному», — Христина Юра, керівник креативного відділу ЦУМ Київ.

Для новорічних вітрин ЦУМ спеціально були створені збільшені копії ялинкових іграшок країн Європи: італійське джелато, що нагадує ялинку, вінтажні коники з французької каруселі, найулюбленіші песики королеви Англії — коргі, імбирні пряники і ароматні бретцелі з Німеччини. Що до цікавих фактів: наприклад, в вітрині присвяченій Італії було використано більше 300 ложок, а для оформлення святкових інсталяцій пошили близько 500 кв. м. оксамитових завіс. До речі, одна з вітрин включає інтерактивну технологію — взаємодію з глядачем за допомогою камери, що транслює зображення на екран в живому часі. Дизайн цієї вітрини імітує фотокамеру, яка є невід’ємним атрибутом усіх подорожей.

«Сучасний ЦУМ орієнтований на створення унікального клієнтського досвіду. Ми вивчаємо світові тенденції рітейлу та активно впроваджуємо досвід відомих універмагів, таких як Selfridges, Galeries Lafayette, Maсy’s, Le Bon Marche та інших», — Євген Мамай, Генеральний директор ЦУМ Київ.

Зазирнувши у новорічні вітрини ЦУМ ви зможете здійснити подорож в іншу країну і відчути атмосферу іншого міста, подолавши лише кілька кроків.