ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ТРЕНЧ БЕЗ РУКАВОВ ВМЕСТО ПЛАТЬЯ: МЕГАН МАРКЛ НА...

САРА ДЖЕССИКА ПАРКЕР СНЯЛАСЬ ДЛЯ INTIMISSIMI В...

21 ИЮЛЯ ВСТРЕТИМСЯ НА «РАЙОН # 1 BLOCK PARTY»...

ПРЕДПОЛАГАЮТ, ЧТО ПРИНЦЫ УИЛЬМ И ЧАРЛЬЗ...

День соціальної відповідальності разом з L’Oréal

We are all citizens - we all have a role to play!

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Кожного року компанія L’Oréal організовує своїх співробітників для проведення Дня соціальної відповідальності (Citizen Day) - одноденного волонтерського заходу, котрий демонструє переконання компанії в тому, що у кожної людини є своя важлива роль.

Починаючи з 2010 року, співробітники L’Oréal протягом одного робочого дня направляють свою енергію на допомогу сотням некомерційних організацій у соціальній та екологічній сферах. Прикладами такої роботи є прибирання паркових та лісових зон, проведення семінарів для підтримки людей, що перебувають у скрутній життєвій ситуації, робота з закладами для літніх та знедолених людей або ж допомога безробітним.

2018 рік не став виключенням і співробітники компанії «Лореаль Україна» провели день в спеціальній загальноосвітній школі-інтернат I-IІ ступенів – заклад для дітей шкільного віку з особливими освітніми потребами, де навчаються та проживають близько ста дітей. Спільними зусиллями співробітникам вдалося зробити багато – подарувати школі комп'ютери, техніку, меблі та зібрані напередодні іграшки, книги, спортивний інвентар. Крім того, в день заходу в школі вдалося допомогти переобладнати медичний кабінет та дообладнати сенсорну кімнату, встановити батут, альтанку та гойдалки на дитячому ігровому майданчику. А ще були проведені роботи на території дитячого будинку – фарбування паркану та лавок, монтаж меблів та обладнання.

Citizen Day: сотрудники L'Oréal призывают помогать добрыми делами

«Я уже старик и плевать, что обо мне говорят другие», — Эрик Робертс 

Сара Джессика Паркер снялась для Intimissimi в образе Кэрри

Загрузка...