ТОП-7 ПРОФЕССИОНАЛЬНЫХ БРЕНДОВ КОСМЕТИКИ...

ЧТО НОСИТЬ ЛЕТОМ 2018: 10 ГЛАВНЫХ ИНВЕСТИЦИЙ В...

УКРАИНСКАЯ ПРИМА-БАЛЕРИНА НАЗВАЛА 4 ПРОДУКТА...

НОВОСТЬ ДНЯ: ХАРВИ ВАЙНШТЕЙН АРЕСТОВАН

АЛЛА КОСТРОМИЧЕВА, СОНЯ ЗАБУГА, ДАНИЛА...

Соцопитування: 86% українців хочуть повернення Криму

Міністерство інформполітики оголосило результати опитування населення

31 марта 2017

Фото: Getty Images,

Міністерство інформаційної політики України замовило проведення великого опитування населення на хвилюючу тему повернення Криму. Як повідомляє платформа «Укрінформ», для цього дослідницькою компанією InMind були здійснені опитування українців у 77 населених пунктах нашої держави.

Результати виявились вражаючими: 86% українців хотіли б, аби Крим повернувся до складу України. Ці дані вперше були оголошені радником міністра інформаційної політики Юлією Каздобіною під час презентації результатів дослідженні в Укрінформі:

«Це дослідження проводилось в рамках розробки стратегії інформаційної реінтеграції Криму. Міністерство інформполітики зараз працює над цим документом... На мій погляд, вийшли доволі оптимістичні результати - 86% українців сказали, що вони особисто хотіли би, щоб Крим повернувся до складу України. Вони пам'ятають про Крим, вони про нього не забули - 55% опитаних цікавляться питаннями, пов'язаними з окупацією Криму».

Також Каздобіна додала: 60% опитаних вважають, що повернення Криму до складу України є можливим, 25% респондентів вагалися з відповіддю або вважали, що це вже скоріше неможливо, а 15% впевнені, що повернення Криму є абсолютно неможливим.

Крім того, результати дослідження свідчать: 76% населення України переконані, що Крим має належати нашій державі, 4% - Росії, а 12% вважають, що Крим має бути незалежним.

 

Топ-7 профессиональных брендов косметики, которым мы доверяем

Странные и разные: лучшие роли Хелен Бонэм Картер

Як виховати в дитині толерантність?

Загрузка...