Black Friday is coming: обираємо OLED-телевізор, який переверне ваше уявлення про ідеальний перегляд

Black Friday is coming: обираємо
OLED-телевізор, який переверне ваше уявлення про ідеальний перегляд

Справжнє інженерне досягнення за найвигіднішою пропозицією року.

Mobirise

Готуючись до головної шопінг-події року, пропонуємо не обмежуватися поповненням гардеробу. Чому б не додати до вішліста телевізор із ультравеликим екраном із самопідсвічуваними пікселями, який здатен подарувати вам мільйон яскравих вражень і відкрити нові горизонти для дизайнерських рішень? Зображення без «ореолів», надвисока контрастність, ідеальний чорний колір, жодних рамок і громіздкої задньої підсвітки — із оновленими телевізорами OLED від LG ви станете творцем нової реальності. Залишилося тільки довіритися відчуттям і обрати «саме ту» модель.

OLED Z1

Серія OLED Z1 — вершина серед телевізорів LG завдяки надвеликому 88-дюймовому екрану та удосконаленому інтелектуальному процесору Alpha 9 четвертого покоління для формату 8К. Це найбільший телевізор OLED із найвищою якістю зображення. Завдяки технології самопідсвічування OLED evo картинка ще більш реалістична, а кольори — більш чіткі. Надтонкий профіль і лаконічна металева підпора не тільки не порушують ваших інтер’єрних композицій, а й вдало доповнюють їх.


«Інновація й технології — обов’язковий елемент сучасного дизайну», — Карім Рашид.
«Надзвичайна контрастність ніби оживляє кадр. Це зображення ідеальне», — Тім Міллер.


OLED G1

Для справжніх поціновувачів мистецтва створені OLED-телевізори LG з дизайном «Галерея». Вони легко встановлюються та зі спеціальним кріпленням щільно прилягають до стіни, а стенд і допоміжний кронштейн дозволяють розмістити телевізор будь-де, варто лише обрати зручну висоту. Завдяки системі впорядкування кабелів телевізор має вишуканий та охайний вигляд. Для прихильників мистецтва телевізори G1 із вбудованою галереєю перетворюють оселю на художній простір: за допомогою простої голосової команди на екрані відображаються твори мистецтва та відомі пейзажі з бібліотеки зображень LG або ваші фотографії. Мінімалістська, але потужна звукова панель LG G1 та вишуканий дизайн покращують враження від розваг і довершують інтер’єр вашої оселі. Питання тепер тільки за розміром: 55, 65 чи 77 дюймів — вибір за вами.

OLED C1

Найпопулярніший 4К OLED-телевізор нарешті повернувся. Модель C1, яку так вподобали кіномани та геймери, відтепер доступна у великих діагоналях: 77 та 83 дюйми. Телевізор сумісний із технологіями G-Sync та FreeSync, що виводить домашні розваги на якісно новий рівень. C1, як і G1, підтримують в іграх неймовірну технологію Dolby Vision® HDR у форматі 4К з частотою оновлення 120 Гц, поліпшуючи враження геймерів до раніше небаченого рівня! При цьому сертифікація HDMI 2.1. зменшує розмитість і роздвоєння до ледь помітного рівня та забезпечує швидкий перехід між рухами та плавний гральний процес навіть на найвищій роздільній здатності. Справжній кінотеатр у вашій оселі — хіба не про це ви так давно мріяли?


«Саме так режисер хотів показати вам
своє творіння», — Роб Легато.


Обравши будь-який із OLED-телевізорів LG в форматі 4К та 8K, ви отримуєте доступ до улюбленого контенту Netflix та Apple TV+ в 4К форматі з підтримкою Dolby Vision IQ та Dolby Atmos, насолоджуйтеся найкращими фільмами, телешоу й документальним кіно з надзвичайною якістю зображення та ефектом присутності.

Оновлена лінійка OLED наочно демонструє, що тренд less is more відтепер не стосується дизайну інтер’єрів, якщо мова йде про новий телевізор. Ультравеликі екрани можуть бути витвором мистецтва, які більше не хочеться ховати. Стандарт якості зображень уже оцінили голлівудські митці: телевізори LG OLED були нагороджені премією «Еммі» в області технологій та інженерії як еталонний за творчий, технічний, контроль якості візуального зображення. Перевірено: магія починається з першого погляду.  

This site was designed with Mobirise website themes