АННА РИЗАТДИНОВА: "ОБЩЕНИЕ С СЫНОМ, ЛЮБИМЫЕ...

ЕЛИЗАВЕТА II ОТРЕЧЕТСЯ ОТ ПРЕСТОЛА В 95 ЛЕТ?...

ФОТО ДНЯ: МЕЛАНИЯ ТРАМП ЗАЖГЛА РОЖДЕСТВЕНСКУЮ...

A LITTLE PARTY: КАТЯ СІЛЬЧЕНКО ТА АЛІНА...

КАК ПОЧИСТИТЬ ПУХОВИК: СОВЕТУЮТ ПРОФЕССИОНАЛЫ...

Шість кінопрем'єр листопада, на які ми так сильно чекаємо

Із Мілою Йовович, Еммою Робертс, Крістен Стюарт та Гелен Міррен у головних ролях

Фото: кадр із фільму «Абатство Даунтон»

Рейтинг статьи / 0
4 5 4

«Таємниці райських схилів», з 7 листопада

За сюжетом головна героїня потрапить в незвичайний пансіонат на тропічному острові, куди батьки відправляють своїх дівчаток на перевиховання. Все тут має ідеальний вигляд, але незабаром дівчина здогадається, що за уявною ідилією стоїть справжній жах.

«Додому», з 7 листопада

У кримського татарина Мустафи помирає первісток. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями.

«Ангели Чарлі», з 14 листопада

Перезапуск франшизи «Ангели Чарлі» 2000 року, що розповідає про трьох молодих жінок, які працюють приватними детективами на загадкового і впливового Чарлі.

«Ідеальна брехня», з 21 листопада

Професійний шахрай Рой Кортні ледь вірить своїй удачі, коли знайомиться в мережі з багатою вдовою Бетті МакЛіш. Зачарувавши жінку і отримавши доступ до всіх її ресурсів, Рой ловить себе на думці, що вона йому не байдужа.

«Абатство Даунтон», з 28 листопада

Повнометражне продовження британського серіалу «Абатство Даунтон». У 1927 році відоме британське сімейство Кроулі на чолі з графом і графинею Грентем, яке проживає в Абатстві Даунтон, отримує звістку про те, що до них в гості приїдуть король і королева Великої Британії.

«Ціна правди», з 28 листопада

У 1933 році вельський репортер Гарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Гарет, незважаючи на смертельні погрози, починає своє розслідування. Ховаючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову і масові репресії. Саме його викриття згодом стануть основою для роману «Скотоферма» Джорджа Орвелла.

Анна Ризатдинова: "Общение с сыном, любимые люди рядом — это то, что делает меня полной сил"

7 кінопрем'єр грудня, від яких ви будете в захваті

11 кінопрем'єр жовтня, які вам точно сподобаються