НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

ЧТО НОСИТЬ ЛЕТОМ 2018: САМЫЕ МОДНЫЕ ШОРТЫ И С ЧЕМ...

УКРАИНСКИЕ БРЕНДЫ КУПАЛЬНИКОВ, ОТ КОТОРЫХ МЫ...

МАША ЕФРОСИНИНА ОТКРОВЕННО РАССКАЗАЛА О СВОИХ...

10 СПОСОБОВ ЗАПЛЕСТИ КОСУ НА ВОЛОСАХ ЛЮБОЙ...

Діти створять автомобілі майбутнього разом з компанією Toyota

З 11 грудня 2017 року по 11 лютого 2018 року відбудеться шостий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії - 2018» в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні

16 января 2018

Автомобільна марка Toyota вкотре запрошує дітей віком до 15 років взяти участь у конкурсі малюнка. За правилами необхідно намалювати кольоровий малюнок на папері формату А3 або А4 на тему «Автомобіль твоєї мрії» та подати його до найближчого офіційного дилерського центру Toyota в Україні. Конкурс відбувається у таких вікових категоріях:

- 1 категорія — діти віком до 7 років включно;

- 2 категорія — діти віком від 8 до 11 років;

- 3 категорія — діти віком від 12 до 15 років.

Переможців конкурсу «Автомобіль твоєї мрії» обере професійне журі, до складу якого входять провідні експерти у сфері мистецтва: Анатолій Криволап (видатний український живописець), Катя Тейлор (засновниця творчого простору Port creative hub), Наталія Заболотна (мистецтвознавець, ініціатор громадянської платформи #SOSFuture), Максим та Юлія Волошини (засновники галереї сучасного мистецтва Voloshyn Gallery), Юлія Нужина (незалежний куратор, засновник і куратор арт-резиденції «Берег»), Роман Мінін (український живописець, номінант премії PinchukArtCentre), Оксана Майжара (арт-директор видань ELLE Україна та ELLE Decoration Україна), Вікторія Костів (співвласниця дитячої арт-студії Shkinder) та Степан Рябченко (сучасний український художник, номінант премії PinchukArtCentre (2011), лауреат міжнародного конкурсу сучасної скульптури «Kiev Sculpture Project» (2012).

Імена переможців національного конкурсу буде оголошено на сайті www.dreamcar.toyota.ua в березні 2018 року. У кожній віковій категорії буде обрано по три переможця, які отримають цінні призи:

- 1 місце в кожній віковій категорії — 3D-принтер;

- 2 місце в кожній віковій категорії — планшет;

- 3 місце в кожній віковій категорії — набір 3D-маркерів.

Роботи переможців українського конкурсу подаються до участі у світовому конкурсі, що відбудеться у травні 2018 року в Японії. Головний приз світового конкурсу — подорож переможця разом з одним із батьків або іншим законним представником на офіційну церемонію нагородження Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018» до Японії, яка відбудеться у серпні 2018 року. Імена переможців Всесвітнього конкурсу буде оголошено на сайті www.dreamcar.toyota.ua в серпні 2018 року.

Итоги конкурса молодых дизайнеров одежды «Погляд у майбутнє» inspired by Pepsi

В Днепре прошел третий тур проекта «Забег на каблуках»

Журнал Harper’s Bazaar объявил итоги конкурса Bazaar Fashion Forward 2017

Загрузка...