BURSA влаштує космічний Новий рік. Гості зможуть подорожувати Марсом

Міжпланетний захід у центрі Києва

Вночі 31 грудня BURSA стане першим готелем на Марсі. Ми доторкнемось до нової реальності, познайомимося з новими формами взаємодії та разом уявимо, яким буде наш галактичний досвід. Як виглядатиме міжпланетна гостинність і чи будуть люди співпрацювати з невідомими формами інтелекту?

постер

Вечірка BURSA NY Night: Zero Coordinate — місце, де опівночі можна почати все заново. Організатори запрошують нас увійти в нульову координату, від якої разом почнемо відлік. Куштування космічної їжі та напоїв у ресторані Supra, арт-подорож готельними номерами, прослуховування марсіанської музичної програми в Parakalo Bar, VR-досвід і перенесення в інший вимір через hyperloop на терасі бару 1818 — усе це та навіть більше пропонується всім гостям заходу.

модели

Перед гостями виступатимуть Lust For Youth (DK) live, Megaphonim (IL) live, Middle Sky Boom (IL), Oqbqbo (DK).

кухня

Під час вечірки буде висвітлено артвиставку постінтернет-мистецтва від медіахудожників, що створять свої версії марсіанського побуту та аналогових об’єктів, за якими ми будемо сумувати в космосі. Ми попросили митців зробити інсталяції з їхнім баченням марсіанських подорожей. Ці артоб`єкти можуть впливати на всі органи чуття гостей.

цифр

Придбати квитки на космічний захід можна на concert.ua або на Front Desk BURSA.

Моделі: Анна Брижан, Дана Колтунова. Фото: Вікторія Рихтик. MUA: Кимера. Креативна дирекція: Яна Червинська, Даша Безпалова.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали