КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

DOMIO PUBLISHING — НОВЫЙ ИЗДАТЕЛЬ ЖУРНАЛОВ ELLE...

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА ПРИНЦА: 5 РЕАЛЬНИХ ІСТОРІЙ...

Антитренди 2021: 8 речей, які варто поки сховати у шафу

Звільніть місце для актуальних речей

Фото: gettyimeges,

Рейтинг статьи / 0
3 5 16

Мода змінюється швидше, ніж ми встигаємо це зрозуміти. Розповідаємо, що зовсім недавно можна було зустріти на кожному кроці, а цього року слід відкласти до часів, коли (або якщо) це знову стане модним.

Скінні-джинси 

Ми раніше писали, чому скінні вже не модно. Однак, в антитренди 2021 потрапили не лише джинсові скінні – будь-які завужені силуети здають свої позиції і все менше користаються попитом. Носити їх не заборонено, але якщо ви хочете бути на модній передовій, то краще таки відмовитись. Зверніть увагу на більш вільні моделі. Широкі штанини, кльош, прямий крій – зручно та стильно!

Бермуди 

Настав час попрощатись з шортами-бермудами, які привернули увагу кожної модниці минулого літа. Так, це було незвично та цікаво, але цього сезону варто їх замінити звичайними шортам прямого крою. Плюс в тому, що така модель підходить більшій кількості жінок і її легше комбінувати з елементами свого гардеробу.

Логоманія 

Тренд на речі з яскраво вираженим логотипом бренду був коротким, але помітним. В 2021 році популярні футболки з помітним лого стали не просто антитрендом, а навіть дурним тоном. Не потрібно «кричати» про бренд одягу у вашому образі, справжні поціновувачі зрозуміють, що на вас і без підказок. В моду входить лаконічність – особливо це стосується футболок, топів, світшотів.

Мініатюрні сумочки 

Хто минулого року поповнив свою колекцію сумок маленькою модною сумочкою? Що ж, це дійсно було трендом, але він виключав практичність самого аксесуару. Мабуть, варто залишити ці моделі просто для того, аби колись дивлячись на них, пускати ностальгічну сльозу.

Футболки з наплічниками 

Минулого літа був бум таких футболок завдяки блогерам. Це потім підхопив масс-маркет і всі хто тільки можна. Особливістю тренду було те, що зробити його можна власноруч з футболок, які вже є у шафі. Рік потому трапляються поодинокі випадки, коли ми можемо зустріти такі моделі, але переважно їх стилізують в дуеті з оверсайз-піджаком.

Обручі 

Ми носили їх, коли дивились серіал «Пліткарка» і хотіли бути схожими на Блер Уолфорд. Після закінчення серіалу, не довго думаючи, зник тренд носити великі акцентні обручі. Наприкінці 2019 оголошується перезапуск історії: на хвилі приємних згадок та в очікуванні нових серій, обручі повертаються у всій своїй красі та тримаються майже увесь рік. Але, час не стоїть на місці, тому ховаємо обручі, і звертаємось до менш радикальних варіантів аксесуарів для волосся.

Вузькі окуляри 

Ті самі вузькі сонцезахисні окуляри з 90-х, які так обожнювала Белла Хадід залишаються в минулому сезоні. Щоб бути у тренді, робіть ставку на кольорові лінзи, незвичну оправу, геометрію і варіанти в стилі оверсайз.

Натуральне хутро 

Ні дня без еко-повістки. Все більше компаній відмовляються від використання натурального хутра, адже покупці вимагають прозорості та екологічності. Дійсно, навіщо використовувати жорстокість там, де є безліч варіантів її уникнути. Вироби зі штучного хутра нічим не поступаються натуральному, але є набагато гуманнішими.

Автор: Анастасія Яцина

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

Искусство быть инфлюэнсером

Как улучшить качество тренировок (и фигуру)

«Организм устроен так, что с 21 года мы должны рожать», — акушер-гинеколог Людмила Шупенюк