АННА РИЗАТДИНОВА: "ОБЩЕНИЕ С СЫНОМ, ЛЮБИМЫЕ...

ЕЛИЗАВЕТА II ОТРЕЧЕТСЯ ОТ ПРЕСТОЛА В 95 ЛЕТ?...

ФОТО ДНЯ: МЕЛАНИЯ ТРАМП ЗАЖГЛА РОЖДЕСТВЕНСКУЮ...

A LITTLE PARTY: КАТЯ СІЛЬЧЕНКО ТА АЛІНА...

КАК ПОЧИСТИТЬ ПУХОВИК: СОВЕТУЮТ ПРОФЕССИОНАЛЫ...

З подіумів Нью-Йорка до Києва: косметичний бренд Tresemmé дебютував на Українському тижні моди

«Весь світ — твій подіум»

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

29 показів, 5 днів модних марафонів, більше, ніж 500 зачісок — таким став дебют американського бренду для стайлінгу та догляду за волоссям з Ukrainian Fashion Week. Офіційний стиліст New York Fashion Week, косметичний бренд TRESemmé дебютував на Українському Тижні моди. Презентацію бренда відвідала телеведуча та амбасадор Tresemmé в Україні — Катерина Осадча.

Професіональні стилісти нью-йоркського Тижня моди обирають продукцію Tresemmé за її якість вже 20 сезонів поспіль. Разом з цим, бренд підтримує соціальний тренд Do it yourself, який пропагандує створення вражаючих зачісок власноруч, в домашніх умовах. Аби глибше розкрити цей новітній напрямок, портал JetSetter.ua та бренд Tresemmé створили мультимедійний проєкт «Весь світ — твій подіум», героїнями якого стали телеведуча Івана Онуфрійчук, fashion-стиліст Ліна Христофорова та продюсер і актриса Яна Алтухова.

Презентація проєкту відбулася безпосередньо на стенді Tresemmé в Мистецькому Арсеналі, в межах Ukrainian Fashion Week. Керуючий парнер порталу JetSetter.ua Анна Ганопольська розповіла про ідею проєкту, який спрямований надихати жінок кожного дня мати відчуття, що світ — це їх подіум, та запитала героїнь про секрети краси. Захід відвідали провідні ЗМІ, блогери та українські інфлюенсери.

Анна Ризатдинова: "Общение с сыном, любимые люди рядом — это то, что делает меня полной сил"

Советы стилиста: где искать скидки в Киеве на Черную пятницу и как не потратить в этот день все состояние

Как ухаживать за лицом в 20, 30 и 40 лет