ЯК ОФІСНЕ ЖИТТЯ ВПЛИВАЄ НА ЗДОРОВ`Я НІГ?

ПРОЙДИТЕ ТЕСТ И УЗНАЙТЕ, ЧТО НУЖНО ВАШЕЙ КОЖЕ...

7 СОВЕТОВ ОТ АМЕРИКАНСКИХ ДИЕТОЛОГОВ, КАК...

7 BEAUTY-СОВЕТОВ, КОТОРЫЕ ПРИГОДЯТСЯ ВАМ В...

ТРЕНД ДЕКОРА 2019: ОБОИ В ИНТЕРЬЕРЕ

Прикраси, що запалюють вогонь в серці: нова колекція Light my fire! від Guzema Fine Jewelry

Ідеальний подарунок на всі випадки життя

Рейтинг статьи / 0
4 5 3

Light my fire! — нова колекція прикрас ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry, присвячених палаючим серцям. А такі серця переважно належать тим, кому належить і майбутнє — підліткам. Саме у такому віці важливим життєвим орієнтиром є вогонь — у серці та в очах.

«У цих виробах ми зберегли ідею жіночності та витонченості, що притаманне усім прикрасам Guzema Fine Jewelry, проте показали її під іншим кутом.

Колекція Light my fire! — повсякденніша, ніж зазвичай, проте ви з легкістю доповните виробами і свій вечірній образ, адже жодній сукні не завадить трохи вогню.

Ми хотіли б, аби ці прикраси нагадували вам: живіть та запалюйте так, ніби у середині вас і досі живе безтурботний та безстрашний підліток, серце якого палає від кохання та жаги до незвіданого майбутнього, а душа світиться», — розповідає засновниця бренду Валерія Гузема.

Light my fire! від Guzema Fine Jewelry 2

Light my fire! від Guzema Fine Jewelry 7До колекції увійшли сережки та підвіски, а головними елементами стали лампочка та сірник. Усі прикраси традиційно виготовлені з білого та жовтого золота. До речі, прикраси українського бренду полюбляють Кім Кетролл, Наталія Водянова, Маша Єфросиніна і Катя Осадча.

Light my fire! від Guzema Fine Jewelry 3Light my fire! від Guzema Fine Jewelry 54

 

 

Як офісне життя впливає на здоров`я ніг?

Пройдите тест и узнайте, что нужно вашей коже

5 украинских минималистичных ювелирных брендов, в которые сложно не влюбиться