КРИССИ ТЕЙГЕН ВЫЛОЖИЛА ПЕРВОЕ ФОТО СЫНА И...

5 ПРИЗНАКОВ ЭМОЦИОНАЛЬНО НЕСТАБИЛЬНОГО...

КАК ОТДОХНУТЬ И НАБРАТЬСЯ СИЛ ЗА ТРИ ДНЯ

25 ВАРИАНТОВ ПРИЧЕСОК НА ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК И...

МІЛА КУНІС ПОКАЗАЛА НОВУ ЗАЧІСКУ НА BILLBOARD...

В Chloé пройшов пресс-бранч, присвячений новому креативному директору Наташі Рамзі-Леві

Дебютна колекція паризької дизайнерки представлена у києвському бутику

19 апреля 2018

Теги:

В Києві представили дебют Наташи Рамзі-Леві для Chloé з колекцією весна-літо 2018. Це колекція, завдяки якій вона встановлює орієнтири серед розмаїття пропозицій. Основним наміром Наташі є довести, що майбутнє бренду Сhloé — залишатися актуальним.

Наташа народилася та виросла в Парижі, дочка книговидавця. Бабуся була швачкою і навчила Наташу шити. Уже в дитинстві вона шила для себе одяг і вважала це «désir de mode» (бажання бути модною), самовираженням. Після навчання на історика Наташа почала працювати з Ніколя Жескьєром. Це була  співпраця, яка тривала 15 років, спочатку в будинку мод Balenciaga, потім Louis Vuitton. Наташі 38 років, має сина.​​​​​​​

Мистецтво

Наташа захоплюється мистецтвом і зв'язком між теперішнім та минулим, який воно демонструє. Наприклад, її прикраси «жіночність» перегукуються зі статуями плодючості раннього періоду кикладської культури. Вона захоплюється і добре знає сучасне мистецтво, але не відчуває потреби колекціонувати його твори. Щоб краще з нею познайомитися, слідкуйте за її сторінкою в Instagram!

Фільм

 Як кіноман Наташа високо оцінює твори французьких кінорежисерів Клода Шаброла, Моріса Піала, а також росіян Андрія Тарковського («Іванове дитинство», «Сталкер», «Соляріс»). Улюбленим є і «Париж, Техас» Віма Вендерса

Мода

Одяг для Наташі має душу і є частиною мережки історії. Мода дозволяє ламати кодекси, перевершувати сталі ідеї та виявляти багатогранність однієї особистості. Це відчувається, коли вона поєднує ніжний силует із грубішим чоловічим взуттям. У нещодавньому інтерв'ю Наташа визначає кросівки як ідеальний аксесуар, щоби зламати кодекси.

В колекції з’явилась нова модель сумки​​​​​​​. Roy – справжній відхід від звичайних сумок Chloé. Roy Day виготовлена з фірмових матеріалів (гладка і замшева теляча шкіра), її гострі лінії та структура згладжують великі кільця «O» і поєднання довгого і короткого ремінців контрастних кольорів. Roy стає найвидатнішим компаньйоном ділової жінки, пропонуючи чотири варіанти носіння, застібку-змійку в місці основного відкривання, що відкриває величезну місткість, і добре продумані кишені. Сумка Roy Day є центром нашої літньої кампанії.

Как прошла Chloe Party

Ближе к телу: 15 вещей в бежевом цвете, которые стоит купить прямо сейчас

5 признаков эмоционально нестабильного мужчины, который разобьет вам сердце

Загрузка...