КУДА ПОЕХАТЬ КАТАТЬСЯ НА ЛЫЖАХ, ЧТОБЫ ЭТО БЫЛО...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

КАКИЕ БОТИЛЬОНЫ (И САПОГИ) НОСЯТ ЗНАМЕНИТОСТИ...

СЧАСТЬЕ В ЧИСТОМ ВИДЕ: В СЕТЬ ПОПАЛИ ДВА НОВЫХ...

ОТКРОВЕННЕЙ НЕКУДА: ЭМИЛИ РАТАКОВСКИ СОЗДАЛА...

Українські дизайнери у Токіо: як відбувся Fashion Experiment 01

За підтримки Українського культурного фонду

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

До Токіо команда Ukrainian Fashion Week прилетіла за місяць після повернення із Нью-Йорка. Обидва масштабних проекти, мета яких презентувати українських дизайнерів у впливових для fashion-світу містах, відбулися під час офіційних Тижнів моди.

Цілісний підхід до концепції презентації, ретельно розроблена і втілена арт-інсталяція, добір запрошених дизайнерських брендів і потужна команда креативних партнерів проекту дали змогу зробити унікальний продукт, який організатори протестували на протилежних куточках землі. У США та Японії.

Fashion Experiment 01 представляв резидентів UFW з колекціями SS19 – Dzhus, Frolov, Ruslan Baginskiy, the COAT by Katya Silchenko, Valery Kovalska, Yelizavetta Volosovska.

Головний меседж проекту «Українська мода настільки різноманітна, непередбачувана, самобутня, що її не можна просто споживати. Її спочатку потрібно дослідити» і ліг в основу візуальної та загальної концепції Fashion Experiment 01.

Але не менш важливою своєю місією Ukrainian Fsshion Week вбачає об'єднання вітчизняних представників креативних індустрій і демонстрацію світові їхнього високого професійного рівня.

Простір художньої галереї в артистичному районі Токіо, де відбувалась презентація, було перетворено на уявну fashion-лабораторію, де за допомогою графічного дизайну – Lesha Mykhailov x Jugoceania, саунд-дизайну – Daniel Syenichkin/Bejenec, відеоконтенту – Beehive creative buro, віртуального простору з моделями дизайнерів, який розробив Руслан Капустін та SKYWELL SOFTWARE за технічної підтримки SAMSUNG Україна, гості "досліджували" українську моду.

Проект Fashion Experiment 01 відвідали японські та європейські fashion-журналісти, інфлюенсери, блогери, баєри та фотографи. Одним із перших гостей події став Посол України в Японії пан Ігор Харченко.

 

Логістичний партнер: Delfa Tour.

Керівник проекту:  Олександра Дімітрієвич (Ukrainian Fashion Week).

Креативний директор: Яніс Недопас.

Фото: Валерій Ведута

Модель: Юлія Галкіна