«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Ukrainian Fashion Week представляє конкурс «EPSON DIGITAL FASHION. T-SHIRT EDITION»

Візьміть участь в Конкурсі - створіть серію принтів для футболок, станьте фіналістами Конкурсу, отримайте призи від Epson та продемонструйте власну колекцію в рамках EPSON DIGITAL FASHION show (Holiday Fashion Week, червень 2017 / Ukrainian Fashion Week, вересень 2017).

 

До участі запрошуються молоді та досвідчені українські дизайнери та ілюстратори.

 

1. Автори кращих 4 колекцій отримають в подарунок принтер або багатофункціональний пристрій серії Фабрика друку Epson (А4 формату).

2. Переможець голосування в соціальних мережах за хештегом #IWearIt.ILikeIt, #ЯXочуЭтоНосить, #ЯХочуЦеНосити також буде нагороджений принтером серії Фабрика друку Epson.

3. Кращі 10 колекцій будуть представлені на сторінках журналу Elle Україна і сайті www.fashionweek.ua.

4. Кращі 20 колекцій експонуватимуться в рамках показів Ukrainian Fashion Week, в вересні 2017 року.

ТЕМИ КОНКУРСУ:

1. «Fashion crazy 20-year-old / Мода шалених 20-річних». Тема присвячена 20-річчю Ukrainian Fashion Week.

2. «Eco-Grafity / Еко-Графіті». Тема присвячена дбайливому ставленню до природних ресурсів. Стилістика: street art / графіті.

3. «Hopes & Dreams / Мрії та сподівання». Тема присвячена позитивному сприйняттю майбутнього. Оптимістичні очікування та надія є важливим соціальним меседжем для сучасної молоді.

ЕТАПИ КОНКУРСУ:

1 етап: 8 лютого – 15 травня 2017. Підготуйте колекцію ескізів та принтів для 3-5 футболок за обраною темою, завантажте вашу колекцію разом з необхідними документами у вигляді архіву на один з файлообмінників (ex.ua; Google Drive; Яндекс Диск). Заповніть реєстраційну форму учасника на сайті UFW.

2 етап: 15 травня – 31 травня 2017. Вибір кращих колекцій експертним журі. Публічне голосування за хештегом #IWearIt.ILikeIt, #ЯXочуЭтоНосить, #ЯХочуЦеНосити в соціальних мережах на сторінках Ukrainian Fashion Week.

3 етап: 17 червня – 20 червня 2017. Демонстрація колекцій переможців за темою «Мода шалених 20-річних» на Holiday Fashion Week (Одеса).

4 етап: 1 серпня – 25 серпня 2017. Друк колекцій переможців на широкоформатних принтерах серії Epson SureColor SC-F1.

5 етап: 5 вересня – 9 вересня 2017. Демонстрація колекцій фіналістів та нагородження переможців конкурсу в рамках Ukrainian Fashion Week.