ЧТО НОСИТЬ ЛЕТОМ 2018: 10 ГЛАВНЫХ ИНВЕСТИЦИЙ В...

УКРАИНСКАЯ ПРИМА-БАЛЕРИНА НАЗВАЛА 4 ПРОДУКТА...

НОВОСТЬ ДНЯ: ХАРВИ ВАЙНШТЕЙН АРЕСТОВАН

АЛЛА КОСТРОМИЧЕВА, СОНЯ ЗАБУГА, ДАНИЛА...

FORBES НАЗВАЛ РЕЙТИНГ 100 САМЫХ ДОРОГИХ БРЕНДОВ...

Perwoll на Ukrainian Fashion Week

Ukrainian Fashion Week вже котрий рік поспіль презентує фешн-середовищу цікаві проекти у колаборації із відомими брендами.

28 марта 2016

Цього року міжнародний бренд Perwoll підготував для відвідувачів оригінальну експозицію з п`яти суконь, які були представлені українському фешн-середовищу під час перших показів UFW. За задумом авторів експозиції, відмінний стан суконь має символізувати дбайливий догляд та ефект відновлення, делікатну турботу Perwoll про особливі речі в гардеробі шанувальників фешн-індустрії.

Делікатний догляд та відновлення є основоположною ідеєю Perwoll. Кожна сукня буде представлена відповідним продуктом Perwoll: біла сукня - Perwoll Ефект відновлення+ Білий, чорна - Perwoll Ефект відновлення+ Чорний, вовняна, шовкова - Perwoll Бальзам, кольорова - Perwoll Ефект відновлення+ Колір, у центрі експозиції буде розміщене бавовняне плаття під дбайливим наглядом Perwoll Догляд і Відновлення.

Експозицію розмістять на території бренду Perwoll, одним з ключових елементів якого є комплекс гранованих дзеркал. Тема віддзеркалення, як явище, як символ, як образ – ідеально сполучає два основних аспекти присутності бренду Perwoll на весняному UFW. По-перше, прагнення до досконалості - це віддзеркалення внутрішніх потреб гостей простору. По-друге, підтримка бездоганного образу споживача через досконале піклування про його одяг як відображення місії бренду Perwoll.

Дана концепція органічно підкреслює новинку 2016 року Perwoll Догляд і Відновлення. Завдяки інноваційним рішенням, реалізованим у новій формулі Reprairzyme®, Perwoll Догляд та Відновлення позбавляє улюблені бавовняні речі від ковтунців, зменшує кошлатість та повертає їм майже первісний вигляд. Улюблені речі під надійним доглядом Perwoll!

Команда, яка працювала над проектом, сподівається, що їх дітище не лише приверне увагу гостей події, але й стане чудовим відображенням креативності, командного духу та інноваційності нового рівня.

Странные и разные: лучшие роли Хелен Бонэм Картер

Як виховати в дитині толерантність?

Что носить летом 2018: 10 главных инвестиций в гардероб 

Загрузка...