БРИТАНСКАЯ ЗВЕЗДА ДУА ЛИПА НАДЕЛА КОСТЮМ ОТ...

ПРЕМЬЕРА: ЛУНА ПРЕЗЕНТОВАЛА КЛИП НА ПЕСНЮ...

БИТВА ОБРАЗОВ: ТИНА КАРОЛЬ И БЕЛЛА ХАДИД В ТОПЕ...

МОРГАНА ФРИМЕНА ОБВИНИЛИ В СЕКСУАЛЬНЫХ...

ПОЧЕМУ РАЙАН РЕЙНОЛЬДС ЗАПРЕТИЛ СВОИМ ДЕТЯМ...

На всі 100%: нова колекція бренду Ksenia Schnaider

Якщо сукня – то на 100%, якщо футболка – то зі 100% бавовни

У новій колекції бренд Ksenia Schnaider розвинув тему, розпочату ще минулого сезону: тоді бавовняні сорочки були розшиті написами «100% cotton». Саме це стало лейтмотивом колекції осінь-зима 2016-17, тепер слоган «100%» з’являється майже на кожній футболці чи светрі. Окрім того, з попередньої колекції перекочували і брюки-шорти (цього разу виконані в денімі), котрі остаточно затвердились в списку «must-have» модниць. Не обійшлось без фірмової сукні-сорочки, топу з лебединим пухом та класичного білого тренчу.

«Главная задача во время работы над коллекцией была в том, чтобы каждый её элемент был полноценным и самодостаточным; чтобы он мог свободно и успешно существовать вне контекста данной коллекции, этого времени; чтобы он не утратил свою функциональность и эстетическую привлекательность даже через годы», – розповідає Ксенія.

Напис «100%» можна було побачити на також на бананах, зубній пасті, іграшкових ведмедиках, листівках і ще на багатьох товарах, котрі разом створювали такий собі магазин.

Обличчя UFW: чесний репортаж на плівку (частина 2)

8 кращих колекцій Ukrainian Fashion Week в колажах

Zara попались на плагиате украинского бренда Ksenia Schnaider

Загрузка...