25 ИЮНЯ ВСТРЕТИМСЯ НА БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОМ...

ЧЕМ НА САМОМ ДЕЛЕ ПИТАЮТСЯ МОДЕЛИ

КОХАННЯ ЯК БІЙ: «ОКЕАН ЕЛЬЗИ» ВИПУСТИЛИ НОВИЙ...

СОВСЕМ КРОХА: ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ ПОДЕЛИЛАСЬ СВОИМ...

СКОЛЬКО СТОИТ ПРИЧЕСКА МЕЛАНИИ ТРАМП И КАК ЕЕ...

Консультанти Viviene Westwood, JW Anderson, Kanye West поділяться досвідом з українськими дизайнерами

Ukrainian Fashion Week продовжує спільну з British Council програму підтримки та розвитку молодих дизайнерів в Україні – Fashion DNA-Ukraine.

Цього року програма Fashion DNA-Ukraine фокусується на різноманітних особливостях просування бренду в digital-просторі та акцентує увагу на фінансових аспектах e-commerce.
Саме тому процес вибору учасників програми очолила жіночий баєр глобальної рітейл-платформи Farfetch (UK) –Емма Пулл. За підсумками персональних інтерв’ю було обрано 7 учасників програми Fashion DNA-Ukraine: бренди Elenareva, Frolov, Gasanova, Jean Gritsfeldt, Kir-Khartley, Marsala, Roussin by Sofia Rousinovich та переможець номінації «Відкриття року» Премії Best Fashion Awards 2017 theCOAT by Katya Silchenko.  
Мета нової програми Fashion DNA Ukraine – вдосконалити бізнес-моделі молодих дизайнерських брендів та ознайомити з останніми інноваційними тенденціями e-commerce.
З 28 по 30 листопада на креативній локації IZONE відбудуться воркшопи від британських бізнес-консультантів.
Структуру та програму воркшопів розроблено британським бізнес-консультантом із 20-річним досвідом побудови бізнесу у сфері креативної економіки – Йан Миллер. Серед дизайнерських брендів, яким вона допомогла побудувати бізнес: Erdem, Mary Katrantzou, Christopher Raeburn, Craig Green, Marques Simone Rocha, JW Anderson, Marios Schwab та багато інших.
Джеймс Брекенбери, старший менеджер з продажів у лондонському шоурумі Concrete Studio, проведе з дизайнерами практичні роботи з аналізу комерційного потенціалу бренду. Джеймс має досвід роботи у команді Viviene Westwood.
У фіналі програми 4 та 5 грудня учасники працюватимуть над власними  digital-проектами під керівництвом Йона Емонi, колишнього digital-артдиректора легендарної студії Ніка Найта SHOWstudio. Йон працював з Kanye West, Beats, Nike. 
Результати дизайнерських колаборацій будуть представлені у межах Ukrainian Fashion Week з 3 по 8 лютого 2018 року. 

Список редакции: где купить украинских дизайнеров

Купить немедленно: 11 стильных украинских брендов обуви и аксессуаров

Звезды в одежде от украинских дизайнеров

Загрузка...