ЯК ОФІСНЕ ЖИТТЯ ВПЛИВАЄ НА ЗДОРОВ`Я НІГ?

ПРОЙДИТЕ ТЕСТ И УЗНАЙТЕ, ЧТО НУЖНО ВАШЕЙ КОЖЕ...

«Я НЕ ВЕРЮ В ТЕРМОЗАЩИТУ. ЕСЛИ ТЕМПЕРАТУРА...

ЕКАТЕРИНА КУХАР ПРОДЕМОНСТРИРОВАЛА ИДЕАЛЬНУЮ...

5 ЛЮБИМЫХ СРЕДСТВ УХОДА BEAUTY-БЛОГЕРА ЯНЫ...

Кендалл Дженнер зіграла молоду Софі Лорен

Короткометражний фільм «Ciao Kendall»

Рейтинг статьи / 0
4 5 5

Польський модний бренд Reserved продовжує співпрацювати з найвідомішими моделями нашого часу: героями їх рекламних кампаній вже були Кейт Мосс, Сінді Кроуфорд, Адвоа Абоа та Ірина Шейк, тепер настав час Кендалл Дженнер.

У короткометражному fashion-фільмі «Ciao Kendall» режисера Гордона Фон Штайнера 23-річна топ-модель перевтілюється у героїнь різних фільмів. В одній сцені вона італійська аристократка, в іншій — танцівниця диско. Ось вона схожа на витончену Софі Лорен у комедії «Шлюб по-італійськи», а за декілька секунд нагадує Наталі Портман з фільму Люка Бессона «Леон». Ми бачимо її в образі бунтарки 1990-х, та міфологічної сирени, що плаває у великому акваріумі.

Всі ці модні комплекти було створено за допомогою речей з нової колекції Reserved, яка вже зараз представлена в магазинах. Стиліст Джейкоб К, що багато років співпрацює з Versace, журналами W Magazine та Dazed, зміг поєднати ретро та найактуальніші тренди сезону. Дивимось фільм, надихаємось і терміново йдемо на шопінг!

Утепляемся: 35 модных осенних пальто

5 витаминов, которые необходимы вашей коже осенью

«Я не верю в термозащиту. Если температура утюжка 220 градусов — никакое средство не защитит волосы от повреждений», — Юлия Седлецкая