ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ЛОГОТИПЫ И ШУБА ИЗ ИКУССТВЕННОГО МЕХА: ОСЕННИЙ...

12 РЕТРО-ОБРАЗОВ МОЛОДОЙ САРЫ ДЖЕССИКИ ПАРКЕР...

С КЕМ ХОДИТ НА СВИДАНИЯ ЭМБЕР ХЕРД?

ТЕПЕРЬ ОФИЦИАЛЬНО: ЛЕДИ ГАГА ВЫХОДИТ ЗАМУЖ

Модний десант: спеціальні гості Ukrainian Fashion Week SS19

Список іноземних представників захоплює! 

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Щосезону оргкомітет Ukrainian Fashion Week запрошує до Києва редакторів, журналістів та фотографів провідних світових видань, агентів шоурумів та баєрів для співпраці з дизайнерами-учасниками UFW.

Vikram Alexei Kansara (Велика Британія) – директор редакції The Business of Fashion працює у The Business of Fashion з 2008 року, а посаду директора редакції обіймає з 2015. The Business of Fashion – це щоденний аналітичний та інформаційний медіаресурс для керівників, підприємців та креативних працівників у модній індустрії.

Riccardo Terzo (Італія) – стиліст та журналіст Vogue.it. Скаут платформи Vogue Talents. Працював з такими брендами, як Moncler та Gucci. У сезоні SS18 співпрацював з українськими брендами GASANOVA, RYBALKO, Jean Gritsfeldt як стиліст шоу під час Ukrainian Fashion Week.

Liana Satenstei (США) – головна редакторка fashion-новин Vogue.com, постійна гостя Ukrainian Fashion Week. Спеціалізується на східноєвропейському та середньоазійському ринках. Співпрацює з Vogue USA, Vogue Ukraine, Vogue UK, Elle.com, Fashionista.com.

Lily Templeton (Франція) – fashion-критик, журналіст, PR- та storytelling-консультант.  Співпрацює з L’Officiel Hommes, Metro News, Antidote Magazine, WWD, Essentiel Hommes, 1nstant.fr, A Shaded View on Fashion. 

Minako Norimatsu (Франція) – блогер, fashion-журналіст, консультант, стиліст. Пише для Spur, Vogue Japon, Elle Japon, Figaro Japon, Uomo, Richesse, Commercial Photo, The Asahi daily, Lula. Консультує такі бренди, як:  Lacoste, Fauré Le Page, LaContrie, Paul & Joe, Onward Kashiyama, Marie-Hélène de Taillac, My Little Paris, Shiseido, Cartier. 

Acielle Tanbetova (Велика Британія) – стрітстайл-фотограф Vogue.com. Знімала для тижнів моди в Мілані, Парижі, Нью-Йорку, Лондоні, Тбілісі та Києві. Співпрацює з STYLE DU MONDE та New York Times.

Adam Katz Sinding (Данія) – стрітстайл-фотограф ресурсу AKS, раніше відомого як Le 21ème. Співпрацює з виданнями Vogue, New York Times, In Style, Harper’s Bazaar, Elle, V Magazine, з брендами Tom Ford, Marc Jacobs, Christian Dior, Gosha Rubchinskiy, Off-White, Vetements. У лютому 2018 року Адам видав книжку ‘This Is Not A F*cking Street Style Book (Mendo/TeNeues). Ця книжка – колекція його робіт, яка відображає бачення Адама головних фешн-подій, брендів та головних трендів моди.

Надя Журавльова (Росія) – digital-редакторка моди Vogue.ru. 

Айхан Мусаханлі   – редактор L’Officiel Аzerbaijan, пише модні огляди показів українських дизайнерів. 


Browns Fashion – це онлайн та оффлайн-рітейл-латформа, яка знаходиться у Лондоні. Browns традиційно підтримує як молодих, так і визнаних дизайнерів. На Ukrainian Fashion Week приїде баєр жіночих колекцій Tanika Wisdom. 

Tomorrow Ltd – це група компаній, що створює унікальну мультибрендову та мультисервісну універсальну бізнес-модель, яка включає в себе шоуруми та логістичний центр, а також консалтингову, маркетингову та діджитал-підтримку. Має представництва у Лондоні, Мілані, Гонконгу, Парижі та Нью-Йорку. 

На Ukrainian Fashion Week приїде Alfredo Canducci – виконавчий директор зі стратегії та розвитку в Tomorrow London Holdings Ltd. Та Sunny Patel – баєр лондонського Alex Arigato, сейлз-менеджер Tomorrow London Ltd. Відвідував Ukrainian Fashion Week SS18.