Мистецтво у різних формах: як картини художників оживають на дизайнерському одязі

Роботи художниці Оксани Брензович

До кінця листопада музейно-виставочний центр Музея Києва презентує виставку української художниці Оксани Брензович. У своїх роботах мисткиня із Закарпаття відображає власні емоції та почуття. Але лише картинами творчість Оксани не обмежується, адже вона вважає, що мистецтво тісно пов’язане з модою. 

За словами Оксани, все починається зі знайомства. Саме особиста зустріч визначає можливості спільної праці. Після знайомства Оксана та Альона Загоруйко вирішили одразу ж створити колаборацію.

«Ми обидві творчі, якщо беремось за справу, то робимо тут і тепер, а не «можливо, давай, а коли, а може…» Ні! Все й одразу. Це, напевно, і стане девізом нашої синергії і бачення подальшої співпраці», — стверджує Альона.

Так з’явились роботи Оксани Брензович — а до кожного аксесуару є листівка з зображенням картини мисткині та «білими віршами» від Тетяни Морської.

До 30-річниці Незалежності України була приурочена окрема колекція аксесуарів з патріотичними мотивами. 

А ось техніку перенесення зображення з картини на тканину Оксана й Альона тримають в таємниці. Це результат кропіткої праці багатьох спеціалістів.

«Спочатку приходить натхнення, яке через пензель знаходить своє відображення на полотні, тоді фотограф працює над передачею кольору вже у фото. Згодом робота дизайнера... І за певний час картина ляже своїми фарбами на полотно», — ділиться Оксана Брензович.

Цього року Оксана також представила результат співпраці з Ренатою Мойш. На Міжнародній виставці в ОАЕ Expo-2020 вони презентували спільний проект. Це колекція суконь в арабському стилі з українськими мотивами, доповнених зображеннями робіт Брензович.

Оксана згадує, що завжди хотіла, аби її картини жили на тканинах та одязі. Пошуком бренду, який би міг втілити цю ідею у життя, вона не займалась, адже вважає, що це повинно відбуватись спонтанно. На початку творчого шляху їй пропонували переносити абстракції з власних картин на взуття, але тоді, за словами художниці, вона не відчула до цього поклику. Брензович думала й сама займатися створенням власного одягу, але зрозуміла, що зараз всю свою енергію вона хоче направити лише на живопис. І це їй, безумовно, вдається. 


Реклама

Популярные материалы

Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы