НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

«НЕ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОЧУТТЯ ДІТЕЙ БЕЗЛІМІТНИМИ...

5 ФРАНЦУЗЬКИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ МАЄ ПОБАЧИТИ КОЖЕН...

Як це було: кінопоказ «Опівночі в Парижі» з інтелектуальною стилізацією під Францію 1920-их. День 2

Серед гостей — Вадим і Марта Браун, Христина Соломаха, Настя Карпчук, Василь Гойчук, Христина Василишин, Ярослав Мончак і не тільки

Рейтинг статьи / 0
3 5 5

Після першого дня кінопоказу «Можна в Парижі» стало зрозуміло — львів`яни сумували за яскравими івентами та дуже чекали на захід від IQOS, Планети кіно та DTF у своєму місті. Здавалося, що не було користувачів соціальних мереж, які б не бачили та не лайкали французьке подвір`я Будинку вчених. Для тих, хто чомусь таки не побачив, дивитись в Instagram — @iqos_ua.

Гостями другого дня кінопоказу були Вадим і Марта Браун, Христина Соломаха, Настя Карпчук, Василь Гойчук, Христина Василишин, Ярослав Мончак та інші.

Христина Соломаха

Настя Карпчук

Вадим Браун

Олеся Василюк

Вадим Лященко, Маха Святоша

Фото та відео репортаж з першого дня заходу гортайте тут: Були всі: кінопоказ «Опівночі в Парижі» з інтелектуальною стилізацією під Францію 1920-их. День 1.

Нагадаємо, що організатори заходу надихнулись стрічкою «Опівночі в Парижі» Вуді Аллена та запросили гостей стати учасниками власного сюжету — вони робили світлини на французьких вулицях, пригощалися свіжими багетами та круасанами, аплодували танцівницям кабаре, відтворювали маршрут головного героя фільму загадковими локаціями і, звісно, дивились кіно на великих екранах.

Серед найпопулярніших поінтів вечора — вінтажна барахолка, рибальський бар Гемінгвея, де можна було відпочити з коктейлем на ромі, та кімната Сальвадора Далі, облаштована величезним батутом з фірмовими вусами художника.

P.S. IQOS, Планета кіно та DTF вже не вперше збираються разом, щоб здивувати незвичайними кінопоказами. Так, вони вже перетворювали парковку в справжній drive-in кінотеатр для киян та встановлювали екран на хвилерізі в Одесі, щоб гості дивилися кіно прямісінько зі шлюпок. Ми вже з нетерпінням чекаємо наступного івенту, а ви?

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

5 доказів того, що лімітований IQOS DUO кольору вишня з льодом — вдалий стильний експеримент

Були всі: кінопоказ «Опівночі в Парижі» з інтелектуальною стилізацією під Францію 1920-их. День 1

10 привычек девушек, которые никогда не толстеют

Тренды весенней обуви: 10 моделей, которые хотят все

У родині радіоведучих Юрія Рихлика і Ольги Гриневич народилася донька