ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

«Я ПОНИМАЛА, ЧТО ТЕРЯЮ ВТОРОГО РЕБЕНКА», — МЕГАН...

БИТВА ОБРАЗОВ: ТИНА КАРОЛЬ ПРОТИВ ТИНЫ КУНАКИ В...

10 ЗІРОК, ЯКІ ОБОЖНЮЮТЬ ЯСКРАВИЙ МАНІКЮР

7 ЗІРКОВИХ ПАР, ЧИЇ КІНОШНІ СТОСУНКИ ПЕРЕРОСЛИ У...

Як це було: кінопоказ «Опівночі в Парижі» з інтелектуальною стилізацією під Францію 1920-их. День 2

Серед гостей — Вадим і Марта Браун, Христина Соломаха, Настя Карпчук, Василь Гойчук, Христина Василишин, Ярослав Мончак і не тільки

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Після першого дня кінопоказу «Можна в Парижі» стало зрозуміло — львів`яни сумували за яскравими івентами та дуже чекали на захід від IQOS, Планети кіно та DTF у своєму місті. Здавалося, що не було користувачів соціальних мереж, які б не бачили та не лайкали французьке подвір`я Будинку вчених. Для тих, хто чомусь таки не побачив, дивитись в Instagram — @iqos_ua.

Гостями другого дня кінопоказу були Вадим і Марта Браун, Христина Соломаха, Настя Карпчук, Василь Гойчук, Христина Василишин, Ярослав Мончак та інші.

Христина Соломаха

Настя Карпчук

Вадим Браун

Олеся Василюк

Вадим Лященко, Маха Святоша

Фото та відео репортаж з першого дня заходу гортайте тут: Були всі: кінопоказ «Опівночі в Парижі» з інтелектуальною стилізацією під Францію 1920-их. День 1.

Нагадаємо, що організатори заходу надихнулись стрічкою «Опівночі в Парижі» Вуді Аллена та запросили гостей стати учасниками власного сюжету — вони робили світлини на французьких вулицях, пригощалися свіжими багетами та круасанами, аплодували танцівницям кабаре, відтворювали маршрут головного героя фільму загадковими локаціями і, звісно, дивились кіно на великих екранах.

Серед найпопулярніших поінтів вечора — вінтажна барахолка, рибальський бар Гемінгвея, де можна було відпочити з коктейлем на ромі, та кімната Сальвадора Далі, облаштована величезним батутом з фірмовими вусами художника.

P.S. IQOS, Планета кіно та DTF вже не вперше збираються разом, щоб здивувати незвичайними кінопоказами. Так, вони вже перетворювали парковку в справжній drive-in кінотеатр для киян та встановлювали екран на хвилерізі в Одесі, щоб гості дивилися кіно прямісінько зі шлюпок. Ми вже з нетерпінням чекаємо наступного івенту, а ви?

Для тех, кто любит эстетику и свободу

Були всі: кінопоказ «Опівночі в Парижі» з інтелектуальною стилізацією під Францію 1920-их. День 1

Де жити, їсти та що фотографувати у Львові

Как не заболеть в холода: 3 лайфхака

«Разганяючы цемру светам»: 8 образов для сильных женщин от белорусских дизайнеров

Окрім «Корони»: 5 фільмів та серіалів про королівських осіб