ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ВАШ BEAUTY-ГИД ПО РАСТИТЕЛЬНОЙ КОСМЕТИКЕ

ХЭЙЛИ БОЛДУИН И ДЖАСТИН БИБЕР ТАЙНО ПОЖЕНИЛИСЬ...

КЭТИ ХОЛМС ПОКАЗАЛА, В КАКОМ КОСТЮМЕ МОЖНО...

ПОЧЕМУ ПРОТИВОПОЛОЖНЫЕ ЗНАКИ ЗОДИАКА...

В Києві відбувся допрем’єрний показ української трагікомедії «Гірська жінка: на війні»

Фільм-призер Канн з Оленою Лавренюк вийшов у всеукраїнський прокат

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Головна героїня фільму, 50-річна Хатла (яку грає відома ісландська актриса Халлдора Гейхадсдоттір) живе тихим життям. Однак за образом самотньої диригентки хору ховається зухвала екоактивістка. Під псевдонімом «Горянка» жінка веде одиночну війну з місцевим алюмінієвим заводом. Вона ризикує всім, аби захистити природу ісландського передгір'я, але ситуація змінюється, коли в її житті з'являється дівчинка-сирота з України.

Українська актриса Олена Лавренюк зіграла у фільмі директора дитячого будинку. Хоча її роль зовсім невелика, робота над копродукційним проектом запам’яталася акторці:

«Режисер фільму та всі актори, які брали участь у зйомках, – це великі професіонали, і працювати з ними було справжнім задоволенням! Жодних мовних чи культурних бар’єрів між нами не виникало, весь процес був захоплюючим», – розповіла актриса.

Світова прем'єра стрічки Бенедикта Ерлінґссона відбулася у рамках «Тижня критики» Канського кінофестивалю, де фільм отримав три премії: авторську нагороду Prix SACD за музику, глядацький приз Prix du Public та єдину державну премію фестивалю – Grand Rail d'Or, символічну нагороду від асоціації залізничників-кінематографістів.

Дивіться «Гірська жінка: на війні» в кінотеатрах України.