«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

У Києві пройшла шопінг-вечірка з нагоди запуску колекції Moschino[TV] H&M

У ролі DJ — солістка гурту «Время и Стекло» Надя Дорофєєва

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Напередодні офіційного старту продажу колекції Moschino[TV] H&M, сповненої елементами поп-культури, гумором та гламуром, більше 400  VIP-гостей зібралися на закритій вечірці в новому столичному магазині H&M у Трц SkyMall. 

До вечірки магазин оформили в тематиці Moschino[TV] H&M, неонове світло прожекторів створювало атмосферу дискотеки 90-х, фотозони, створені з телевізорів нагадували символіку Mtv. Частування, жартуючи, назвали «корисним фастфудом», пригощав гостей коктейлями та міцними напоями алкогольний партнер Grant’s.

Хедлайнером вечору стала зірка, котрій неймовірно пасує стиль Moschino[TV] H&M — солістка популярного гурту «Время и Стекло» Надя Дорофєєва. У яскравому образі з дизайнерської колекції спеціально для H&M Надя вперше виступила у ролі Dj з ексклюзивним сетом.

Вечірку відвідали музиканти, спортсмени, зірки кіно та телебачення і трендсетери. В образах із колекції Moschino[TV] H&M завітали — Катя Осадча, Санта Дімопулос, Сабіна Мусіна, Женя Галич, Жан Гріцфельдт. Кароліна Ашіон, Плакидюк та Річард Горн та інші знаменитості.