СВЕРШИЛОСЬ: 57-ЛЕТНИЙ ХЬЮ ГРАНТ ВПЕРВЫЕ...

ЗА ЧТО КЭТИ ПЕРРИ РАСКРИТИКОВАЛА СВАДЕБНОЕ...

КЕЙТ ХАДСОН ПРОДЕМОНСТРИРОВАЛА ИДЕАЛЬНУЮ...

ДЖОРДЖ КЛУНІ ТАНЦЮВАВ НА КОРОЛІВСЬКОМУ ВЕСІЛЛІ...

РОЗИ ХАНТИНГТОН-УАЙТЛИ ЗАПУСКАЕТ ЛИНИЮ...

«Основи» презентували виставку ілюстрацій Давида Чичкана до Кодексу України про адміністративні правопорушення

Цікава і критична інтерпретація сюжетів статей

 

 

4 марта 2018

У Києві відбулася закрита презентація картин Давида Чичкана. Художник-анархіст створив 27 ілюстрацій до Кодексу про адміністративні правопорушення від видавництва “Основи”. Давид Чичкан постійно звертається до політично-соціальних мотивів, переосмислюючи та критикуючи реальність. Його ілюстрації до Кодексу – це не лише візуальна концептуалізація тексту документа, але й спроба критичного погляду на його зміст, який часом не встигає за розвитком громадянського суспільства в Україні. 

«Читачеві може видатися несподіваною ідея ілюструвати збірку законів, але нам ця книга здалася ідеальною для візуального оформлення, – каже куратор проекту і арт-директор «Основ» Анна Копилова. – Кожна стаття – це закінчений драматургічний твір з зав'язкою, кульмінацією і розв'язкою. Перед художником стояло завдання цікаво і критично інтерпретувати сюжети статей. Я вважаю, що Давид впорався на всі 100. Взагалі, він чудовий художник, нам дуже пощастило мати можливість співпрацювати з ним!»

«Я працював над ілюстраціями до Кодексу кілька місяців. Для мене це новий досвід, я не зовсім задоволений своєю роботою, бо не зробив всього, що задумав. Мені сподобалося те, що читання чергується з малюванням. Я з задоволенням продовжу пробувати себе в ілюстраторській справі», - Давид Чичкан, художник.

Місцем для проведення вечірки-презентації обрали Port Creative Hub. Організатори доклали максимум зусиль, щоб зробити захід безпечним: презентація була закритою, гостей запрошували за списком, на вулиці та в середині приміщення перебувала охорона. Підвищений рівень безпеки викликаний минулорічними подіями на виставці Давида Чичкана “Втрачені можливості”. Тоді праворадикали знищили всі роботи художника. Експозиція втілювала авторський погляд на події Майдану та його наслідки. 

«У лютому 2017 року на виставку Давида Чичкана “Втрачена можливість” у Центрі візуальної культури здійснили озброєний напад ультраправі: побили охоронця, викрали чотири роботи, а решту пошкодили. За рік слідства ніхто із нападників не був затриманий, а роботи не знайдені. Така безкарність дозволила ультраправим зробити терор художніх інституцій та ініціатив системним й через залякування здійснювати свою цензуру». Ганна Циба, Центр візуальної культури

На вечірці можна було придбати ілюстрації автора. Основна техніка виконання робіт – графіка аквареллю. 


 

Первый официальный выход Меган Маркл после свадьбы

Свершилось: 57-летний Хью Грант впервые женится

За что Кэти Перри раскритиковала свадебное платье Меган Маркл?

Загрузка...