«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Андрій Хливнюк, Сніжана Єгорова, Павло Зібров та інші зірки на допрем'єрному показі зимового 3D-шоу «Winterra. Легенда казкового краю»

Від режисерів-постановників Костянтина Томільченко і Олександра Братковського 

Теги:
Рейтинг статьи / 0
0 5 0

В основі сюжету шоу — захоплива історія про пригоди хлопчика, який, як це часто буває в родині, свариться з молодшим братом, виганяє його з дому на холод, не усвідомлюючи, що робить. Він потрапляє в казкове крижане королівство Winterra до злого Мороза, який втратив віру в людей і в чудо, і в якого теж ніхто вже давно не вірить. Хлопчик йде рятувати молодшого брата, який потрапив в крижаний край, і змінюється в цих подіях, стає добрішим. Змінюється і Мороз, він перетворюється на того, колишнього, до якого всі звикли. Ролі казкових персонажів виконують актори, танцюристи, гімнасти, а також відомі в усьому світі акробати і циркові артисти. Головних героїв постановки — братів грають 11-річний Єгор Конончук і 12-річний Саша Балабанов.

За задумом творчої команди, гості показу потрапляють в атмосферу свята вже з входу в сьомий павільйон ВДНГ. Кожного, хто цієї зими загляне в королівство Winterra, зустрінуть під різдвяні мелодії і проведуть до головного символу Нового року — ялинки. Крім того в фойє будуть працювати кілька цікавих тематичних фотозон.

«Свято вже в повітрі! Перед переглядом шоу в холі так багато веселощів і дитячих розваг, що мені навіть не вдалося зловити всіх моїх хрещеників, з якими я прийшла на шоу, в один кадр», — ділитися в Instagram своїми емоціями телеведуча Соломія Вітвіцька. 

Нове шоу увібрало в себе кращий досвід організаторів і творців прем'єри цієї зими «Winterra. Легенда казкового краю». Головні герої шоу розповідають глядачеві історію в піснях, автором яких виступив український музикант Юрій-Юркеш Юрченко.

Лідер групи «Скай» Олег Собчук теж прийшов на шоу з усією родиною і поділився враженнями після перегляду вистави на своїй сторінці в Instagram: «Ми в захваті. Круто все: постановка, сюжет, костюми, хореографія, музика, гра акторів, проектовані 3D-фішки. Дуже радий, що таке якісне шоу наше, українське!».

Співачка і телеведуча Яна Соломко разом з чоловіком і донькою приїхали на шоу прямо з аеропорту, щоб першими побачити постановку.

«Ми прямо з корабля на бал. Незважаючи на всі перельоти і те, що всі у вечірніх сукнях, а я в теплому костюмі, я просто не змогла втриматися, щоб не зводити доцю на прем'єру шоу «Winterra. Легенда казкового краю». Рада, що зимова казка є і в Україні», — розповідає Яна.