SAVE THE DATE:СТАЛА ИЗВЕСТНА ДАТА ПРОВЕДЕНИЯ...

ТРЕНУЄМОСЯ ПРАВИЛЬНО: ВПРАВИ НА ЗМІЦНЕННЯ НІГ...

ВАЛЕНТИНА ХОМАЙКО РОЗПОВІСТЬ, ЯК ПОБУДУВАТИ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

25 ЛУЧШИХ ЗВЕЗДНЫХ ВЫХОДОВ В КОСТЮМЕ: ОТ МЕГАН...

Яніна Соколова знялася у кліпі гурту «Друга ріка», присвяченому онкохворим

Саундтрек до фільму «Я, Ніна» 

Рейтинг статьи / 0
4 5 9

У травні телеведуча Яніна Соколова зізналася, що пережила рак. Боротьба з онкологією надихнула її створити мультимедійний проект «Я, Ніна», в рамках якого буде видано її біографічну книгу і знято повнометражний фільм «Я, Ніна». Саундтреком до стрічки стане пісня «Сьомий день» гурту «Друга ріка», який команда називає гімном усього проекту. Доки фільм знаходиться на етапі зйомок, сьогодні відбулася прем’єра кліпу до треку. 

«Якщо вірити статистиці, щороку близько 140 тисячам українців діагностують рак. Тому не дивно, що так чи інакше ця хвороба зачіпає майже кожну четверту родину в Україні.

На жаль, я знаю, як важно буває людині прийняти такий діагноз, а тим більше знайти у собі сили для подальшої боротьби. Проте у мене є й інші приклади — це моя подруга Яніна Соколова, яка навіть у найтемніші часи не втрачала надії та жаги до життя.

Я буду щасливий, якщо наш новий кліп допоможе комусь пережити страшну мить і подарує надію на щастя, попри що б не сталося», — розповідає лідер гурту «Друга ріка» та виконавець головної ролі у фільмі «Я, Ніна» Валерій Харчишин. 

Янина Соколова и Валерий Харчишин

«Ми не знаємо що буде з нами за годину. Ми не знаємо, що буде з нами завтра. Ми не знаємо, що буде з нами за рік... Тому: живіть кожен день, як останній. Не витрачайте час на токсичних людей, зневіру, лінь і осуд тих, чия думка Вам неважлива. Любіть... Обійміть тих, кого любите. І тримайте до останнього. Щоб не сталося у вашому житті», — написала на своїй сторінці у Facebook Яніна Соколова.  

Save the date:стала известна дата проведения Elle Active Forum 2019

Тренуємося правильно: вправи на зміцнення ніг

Валентина Хомайко розповість, як побудувати сім'ю і не втратити себе на ELLE Active Forum