ЯК ВИГЛЯДАЛИ Б ЗІРКИ ІЗ ЗАЧІСКАМИ В СТИЛІ 80-Х?...

«КОНСЕРВЫ – ЭТО СМЕРТЬ», – 5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ...

25 ИЮНЯ ВСТРЕТИМСЯ НА БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОМ...

ЧЕМ НА САМОМ ДЕЛЕ ПИТАЮТСЯ МОДЕЛИ

КОХАННЯ ЯК БІЙ: «ОКЕАН ЕЛЬЗИ» ВИПУСТИЛИ НОВИЙ...

Як Меган Маркл порушує королівський етикет, і чому всім це подобається?

Деталь, яка об’єднує наречену Гаррі та принцесу Діану

13 марта 2018

Фото: gettyimages

Напередодні весілля, яке відбудеться уже 19го травня, до Меган Маркл прикута увага всіх світових ЗМІ. Не так давно преса писала про порушення протоколу, коли наречена принца Гаррі з’явилась на публіці без колготок, а кожен образ Меган миттєво стає новиною.

Тепер же коментувати поведінку міс Маркл взявся колишній дворецький королівської родини Грант Харрольд, який водночас є експертом з етикету. В інтерв’ю виданню E! News він розповів, що Меган вносить в монархію «сучасний підхід». Нововведення полягає в тому, що майбутня дружина принца Гаррі обіймається з британцями, які вітають її на вулицях під час офіційних виходів. За словами Харрольда, «просто неможливо» уявити, що так себе поводить королева Єлизавета ІІ.

Також Грант зауважив, що свого часу принцеса Діана завоювала титул «королеви сердець» не в останню чергу завдяки тісному контакту з публікою та обіймам з прихильниками. Щоправда, на той час Діана уже була розлучена та більше не належала до королівської родини. Продовжуючи традицію своєї мами, принци Вільям та Гаррі теж деколи дозволяють собі обійми, але переважно в благодійних місіях.

11 правил этикета, которые Кейт Миддлтон никогда не нарушает!

Этикет - это легко: Ирина Филиппова делится секретами безупречных манер

3 варианта сервировки новогоднего стола, которые удивят ваших гостей

Загрузка...