ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ТРЕНЧ БЕЗ РУКАВОВ ВМЕСТО ПЛАТЬЯ: МЕГАН МАРКЛ НА...

САРА ДЖЕССИКА ПАРКЕР СНЯЛАСЬ ДЛЯ INTIMISSIMI В...

21 ИЮЛЯ ВСТРЕТИМСЯ НА «РАЙОН # 1 BLOCK PARTY»...

ПРЕДПОЛАГАЮТ, ЧТО ПРИНЦЫ УИЛЬМ И ЧАРЛЬЗ...

«Вау, що мені з цим робити, я не готова!», – Джамала розповіла, як дізналась про свою вагітність

І поділилась своїми переживання стосовно появи дитини 

Фото: instagram/jamalajaaa

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Кілька місяців тому Джамала офіційно підтвердила, що чекає на появу первістка. Малюк має з’явитися навесні, втім хто це буде – хлопчик чи дівчинка – співачка не каже. Втім, в нещодавньому інтерв’ю виданню «Караван історій», Джамала розповіла про те, як дізналась про свою вагітність та якими були її перші емоції. 

«Народження дитини не було для нас з чоловіком ідеєю фікс. Батьки весь час говорили: "Ну ви ж не будете довго зволікати з народженням спадкоємця?". Але ми на цьому не зациклювалися. Знали, що дитина буде, а коли – як Бог дасть. Я дійсно ніколи не відчувала гострої потреби у материнстві. Багато подружок вже в 20-25 років сильно хотіли дітей. Я – ні. У кожного свій таймер, і це пов’язано не з віком, а з внутрішнім відчуттям».

Джамала с мужем

За словами Джамали, вони з чоловіком Бекіром не планували вагітність. Це сталося випадково. І для неї це стало несподіванкою.

«Вау, що мені з цим робити, я не готова, я неорганізована, в душі я тінейджер, вільна птиця, а тепер доведеться міняти весь життєвий уклад. Але чим довше я перебуваю в цьому стані, тим сильніше відчуваю радість. Це абсолютно нове, незвичайне почуття: у мені зароджується життя. З’являється і турбота, і відповідальність: ой, я щось зробила не так! Йому не сподобалося! А тепер мені треба поїсти...І  ще — трепіт і благоговіння. Мені здається, навіть найзатятіші атеїстки починають вірити в Бога під час вагітності», - поділилась відчуттями співачка.

Джамала в сьемке
 

Образ дня: Джамала подчеркнула округлившийся живот эффектным платьем 

10 лучших выходов беременной Джамалы

Фотофакт: Джамала обрезала свои роскошные волосы

Загрузка...