SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

«В Україні надзвичайно високий рівень освіченості, це важливо для забезпечення гендерної рівності», – Фумзілє Мламбо-Нгкука

Виконавча директорка структури ООН-Жінки та колишня радниця Нельсона Мандели вперше прибула до України

Заступниця генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша Фумзілє Мламбо-Нгкука на зустрічі з пресою обговорила питання забезпечення гендерної рівності в Україні. Вона зазначила, що українці можуть цілком розраховувати на підтримку ООН в питанні впровадження рівноправ’я, а особливий внесок у цей напрям в нашій країні було зроблено урядами Канади та Швеції.

Багато країн знаходять в суттєво гіршому становищі щодо гендерної рівності ніж Україна. У вашій країні надзвичайно високий рівень освіченості, цей фактор має велике значення для забезпечення рівності прав жінок та чоловіків», - підкреслила заступниця Генсека ООН.

Також на зустрічі виступила Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона повідомила, що днями Кабінет міністрів затвердив положення про Урядового уповноваженого з питань гендерної політики, котрий повинен розпочати свою роботу уже через кілька місяців.

Якщо подивитися на українське законодавство, може здатися, що рівність прав та чоловіків забезпечена на всіх рівнях. Але це оманливе враження, бо багато законів існують лише на папері, адже  в  нас не вистачає механізмів забезпечення їх реальної роботи», - зазначила Іванна Клипмуш-Цинцадзе.