УКРАЇНЦІ ПРО УКРАЇНУ

ЖЕНЯ КОТ: "Я ВЫШЕЛ ЗА КУЛИСЫ И УВИДЕЛ, ЧТО У МЕНЯ...

SAVE THE DATE:СТАЛА ИЗВЕСТНА ДАТА ПРОВЕДЕНИЯ...

ЧИСТЫЙ СЕКС: ТИНА КАРОЛЬ СОБЛАЗНЯЕТ ДВУХ МУЖЧИН...

FORBES НАЗВАЛ САМОГО ВЫСОКООПЛАЧИВАЕМОГО...

«Успіх неможливий без невдач. Обов'язково відбуваються розчарування, зради та образи», — Джамала

Співачка відверто розповіла про успіх, свої страхи та сумніви

Фото: instagram.com,

Рейтинг статьи / 0
5 5 3

Сьогодні в Instagram-акаунті Джамали з’явилося нове фото і текст до нього. Завжди щира та відркита, співачка рідко пише великі пости, але цього разу зробила виключення. Це сталося після того, як ій написав 14-річний хлопчик, питання якого розчулило Джа і вона вирішила відповісти йому.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Ось якою вийшла відповідь зірки:

«Вимушена зізнатися. Зізнатися, що я жахливо вразлива і тому часто піддаюсь сумнівам. На мій погляд, це притаманно тим, хто постійно шукає спосіб зробити більше і стати кращою версією себе, а не просто тішитися досягнутим. Знаєте, у мене самої завжди виникають такі думки: як встигнути зробити більше, чим я можу ще комусь допомогти? Напевно ця жадібність до постійного руху і є цілеспрямованістю.

Це ніби вічний двигун, що змушує тебе просинатися зранку і не засмучуватися минулим невдачам.

А вони обов'язково трапляються. Успіх неможливий без невдач. Обов'язково відбуваються розчарування, зради та образи. Ось, зовсім нещодавно мені написав 14-річний хлопчик:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
«Добрый вечер, Джа. К сожалению я уже полностью запутался и не знаю что делать. Меня не вдохновляет ничего но я все равно делаю, стараюсь. Мне 14 и я очень хотел бы добиться того же что и вы я кайфую от сцены, хотел бы писать песни, но у меня ничего не выходит, так как окружение сбивает меня. Вы можете что-то посоветовать?».⠀

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Я йому відповіла, що як не дивно у мене та сама ситуація. Кожного разу, не зважаючи на вік та статус, особливо якщо ти у пошуку, потрібно проходити дуже складний шлях через переконання та доведення того, що ти на своєму місці. Звісно, потрібно довіряти людям, але не дозволяйте зруйнувати себе настільки, щоб у вас погасло полум’я та опустилися руки.

Пам’ятайте, цілеспрямованість — рух, і коли він закінчується, закінчуємося й ми самі.

Мені навіть здається, що в середині кожного з нас вбудовано маятник. Він не тільки вказує куди йти, але й приводить до тих людей, які завжди підтримають і знайдуть правильні слова, аби повернути тебе на твій шлях».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Женя Кот: "Я вышел за кулисы и увидел, что у меня вместо кистей два теннисных шарика"

Save the date:стала известна дата проведения Elle Active Forum 2019

«Все було так, як я мріяла: ми плакали, сміялися, молилися і жартували», — Джамала зворушливо привітала чоловіка з другою річницею весілля