КРИССИ ТЕЙГЕН ВЫЛОЖИЛА ПЕРВОЕ ФОТО СЫНА И...

5 ПРИЗНАКОВ ЭМОЦИОНАЛЬНО НЕСТАБИЛЬНОГО...

КАК ОТДОХНУТЬ И НАБРАТЬСЯ СИЛ ЗА ТРИ ДНЯ

25 ВАРИАНТОВ ПРИЧЕСОК НА ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК И...

МІЛА КУНІС ПОКАЗАЛА НОВУ ЗАЧІСКУ НА BILLBOARD...

Селена Гомес зніметься у наступному фільмі Вуді Аллена, і її фанати не в захваті від цього

Співачка разом з Ель Фаннінг підтвердила свою участь у новій стрічці легендарного режисера

10 августа 2017

Фото: gettyimages

Вчора видання The Hollywood Reporter повідомило, що у наступному фільмі Вуді Аллена (у котрого поки нема назви) зіграє Селена Гомес. Зірка приєдналась до Ель Фаннінг та Тімоті Чаламета, котрі підтвердили свою участь ще раніше. Поки невідомо, про що саме буде стрічка, але ми вже знаємо, що її вихід заплановано на 2018 рік.

Здавалось би, Селена витягнула щасливий квиток, адже Вуді Аллен – жива легенда світового кіно. Але її прихильників такі новини неабияк розізлили. Річ у тім, що Гомес є продюсером серіалу «13 причин чому» компанії Netflix, котрий присвячений темі сексуального насильства, буллінгу та психічному здоров’ю підлітків. А, як відомо, Вуді Аллена неодноразово звинувачували у домаганні та розбещенні дітей.

Вуди Аллен и Миа Фэрроу с приемными детьми Мозесом и Дилан

Так, прийомна донька режисера та його колишньої дружини Мії Ферроу, Ділан у 2014 році заявила виданню New York Times, що батько «торкався» і домагався її. Пізніше у 2016 році прийомний син Аллена Ронан теж зізнався, що у дитинстві пережив сексуальне насильство з боку батька. «Те, що Голлівуд не реагує на поведінку мого прийомного батька – це не просто неправильно, це небезпечно. Така ситуація дає жертвам зрозуміти, зло може бути безкарним, а боротьба проти сексуального насильства не матиме результату», – розповів Ронан.

Вуди Аллен с женой (и бывшей приемной дочерью) Сун-и Превен

5 фильмов о настоящей любви

5 лучших ролей Алена Делона

«Иногда хочется, чтобы меня оставили в покое и не просили строить рожи», – лучшие цитаты Джима Керри

Загрузка...