УЗНАЙТЕ, КАКОЙ У ВАС ТИП КОЖИ

ДИАНА ГЛОСТЕР ОБ ИДЕАЛЬНОМ ГАРДЕРОБЕ

«МИ МРІЄМО ПРО ШОУ ІЗ СОНЯЧНИМИ БАТАРЕЯМИ І БЕЗ...

НІЧОГО ЗАЙВОГО: ВІКТОРІЯ БЕКХЕМ В БІЛОСНІЖНОМУ...

10 САМЫХ ЭФФЕКТНЫХ ОБРАЗОВ ХЕЙЛИ БИБЕР

Як це було: гурт Pianoбой записав у свій альбом хор з фан-клубом

Вперше в Україні!

Теги:
Рейтинг статьи / 0
4 5 4

Pianoбой вирішив дати своїм фанатам право голосу у піснях, відтепер вони — повноцінні учасники творчого процесу. Кістяк фан-клуба Шурова, що називає себе pianofamily, взяв участь у записі хорів, хлопків, вигуків, звуків лісу та природи для кількох пісень нового альбому «Сьогодні це ми».

«Остаточний сенс пісні отримують, коли їх пропускають через себе живі люди. Слухачі, які глибоко вбирають музику та живуть із нею — не менш важливі учасники творчого процесу, ніж автори та музиканти. Кожне слово або нота, що знаходять потужний відгук в людині, створюють резонанс та енергетику абсолютно іншого рівня. Тільки так можна зрозуміти, що таке  музика.

Я завжди мріяв, щоб ці відчуття со-творчості автора-слухача були у альбомі Pianoбоя, та шукав спосіб, як це зафіксувати. У результаті в альбом, де вже є барабани, записані у великих кімнатах, масштабні струнні оркестри та урбаністичні звуки, я вирішив додати найціннішу частку — енергію наших фанів.

Ми зібрались разом у великій затишній студії Pandora, послухали найновіші пісні, які ще ніхто не чув, та записали в них хорові партії у виконанні pianofamily, використовуючи унікальний, створений спеціально під цей запис сетап. Ця енергетика та ці голоси стануть ще однією родзинкою альбому та важливим провідником між мною та слухачами», — розповідає Дмитро Шуров.

Кожний вокаліст отримав пам’ятний значок «Я співаю у новому альбомі Pianoбой».

«Записувати оркестри та хори, як в минулі часи Елвіса Преслі чи Назарія Яремчука — це справжня класика. Не знаю, чи робив хто з українських артистів музичні колаборації з власними фанами, але я впевнений, що наш хоровий запис — точно найскладніший та найнасиченіший з усіх», — Дмитро Шуров.

  

Узнайте, какой у вас тип кожи

Диана Глостер об идеальном гардеробе

Что смотрят звезды: любимые фильмы и сериалы Дмитрия Шурова