ЯК ОФІСНЕ ЖИТТЯ ВПЛИВАЄ НА ЗДОРОВ`Я НІГ?

ПРОЙДИТЕ ТЕСТ И УЗНАЙТЕ, ЧТО НУЖНО ВАШЕЙ КОЖЕ...

7 СОВЕТОВ ОТ АМЕРИКАНСКИХ ДИЕТОЛОГОВ, КАК...

7 BEAUTY-СОВЕТОВ, КОТОРЫЕ ПРИГОДЯТСЯ ВАМ В...

ТРЕНД ДЕКОРА 2019: ОБОИ В ИНТЕРЬЕРЕ

«Наші діти — покоління майбутнього. Вони не знають, що таке радянські обмеження та безглузде завчання», — Олена Зеленська

Перша леді України присвятила сину зворушливий текст в Instagram

Рейтинг статьи / 0
5 5 5

Сьогодні в Instagram-акаунті першої леді України з’явився зворушливий пост, який вона присвятила сину Кирилу. Хлопчик вперше пішов до школи, і мама написала емоційний текст на тему.

«Сьогодні ранок для нашої сім’ї особливий. Букварик, зошити, олівці. Наче нічого не забули... Ой, яблуко! Наш син Кирило тепер першокласник. Сьогодні він уперше сяде за парту, побачить свою першу вчительку й однокласників.

У наступні 12 років він дізнається, що таке дружба і, мабуть, розчарування. А ще – бешкетуватуватиме, поїде в перші подорожі без батьків, загартовуватиме характер і ставатиме відповідальним. 

Кирил не лише засвоюватиме шкільну програму, а й вчитиметься жити в країні змін. Наші діти — покоління майбутнього. Вони не знають, що таке радянські обмеження та безглузде завчання. Віримо, що вони полюблять школу і вчитимуться охоче. А потім оберуть професію за покликом серця і зроблять багато корисного для нашої країни. Ми хочемо пишатися нашими дітьми — і Сашею, і Кирилом. І знаємо, що школа закладе основи їхнього дорослого життя. І майбутнього України», — написала Олена під фото дитячої руки, що тримає шкільний дзвоник.

Як офісне життя впливає на здоров`я ніг?

Пройдите тест и узнайте, что нужно вашей коже

Образ дня: Олена Зеленська в лавандовому костюмі Six. під час візиту до Латвії