ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ПУТЕШЕСТВИЕ ПО ТАИЛАНДУ С ДИЗАЙНЕРОМ КРИСТИНОЙ...

ЛЕТО В СТИЛЕ 90Х: 4 ВЫХОДА ЭМИЛИ РАТАКОВСКИ...

ЧЕЙ СТИЛЬ КОПИРУЕТ МЕЛАНИЯ ТРАМП? 8 ВЕСКИХ УЛИК...

ТОП-5 УВЛАЖНЯЮЩИХ МАСОК, ЗА КОТОРЫЕ КОЖА СКАЖЕТ...

«Мене часто називають старою, анорексичною, але я зрозуміла, що критикани – заручники комплексів», – Ольга Фреймут

Телеведуча запустила всеукраїнський флешмоб «Моя вага ідеальна!» 

Фото: instagram/freimutolia

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

На запуск масштабної акції Ольгу Фреймут надихнуло не що інше, як нова хвиля критики, що пронеслася інтернет-простором напередодні – ЗМІ та користувачі соціальних мереж нарікали на надмірну худобу ведучої, та навіть приписували їй анорексію. Фреймут закликала, насамперед дівчат, не піддаватися нав'язаним стереотипам «ідеальної фігури» та не чинити насилля над собою!

«Мене часто критикують. Називають старою, анорексичною. Я зрозуміла, що критикани – заручники комплексів, якими ми страждаємо. 


Поділяти людей на товстих та худих – це свого роду расизм. Вага в суспільстві не залежить від ваги тіла.

Ольга Фреймут в Одесі

Так, доглядати за собою життєво необхідно. Але успішні ті, хто має багате внутрішнє наповнення: освіту, харизму, манери, добре серце. 
Всеукраїнський флешмоб «Моя вага ідеальна» має допомогти дівчатам повірити в себе. Я хочу спробувати припинити сексизм. Чоловіки дозволяють собі бути пампухуватими, але це не зупиняє їх займати керівні посади та вдало одружуватися. Давайте теж насолоджуватися життям незалежно від того, зів’яле у тебе декольте чи квітуче!» – розповіла Ольга Фреймут.

Ведуча запросила усіх фотографуватися на вагах так, щоб було видно вагу, та публікувати світлини у Instagram з хештегом #МояВагаІдеальна. Разом зі знімальною групою шоу «Оля» на Новому каналі телеведуча завітає особисто до найбільших міст України, аби переконати кожного, що не варто соромитися своєї зовнішності. Наступними містами, де пройде флешмоб, стануть Київ та Львів. 

Зйомки шоу ОЛЯ

Самые стильные телеведущие Украины

Instagram-отчет: как украинские звезды отпраздновали 1 сентября

Ольга Фреймут показала, как кормит дочку грудью

Загрузка...