SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

ТРИ МОДНЫХ ОБРАЗА НАДИ ДОРОФЕЕВОЙ С...

50 ОТТЕНКОВ БЕЖЕВОГО, МНОГОСЛОЙНОСТЬ И...

ДОЖДАЛИСЬ: КЭТИ ПЕРРИ ВЫХОДИТ ЗАМУЖ ЗА ОРЛАНДО...

КАК ТИНА КАРОЛЬ ВЫГЛЯДИТ БЕЗ МАКИЯЖА? 

Меланія Трамп подарувала дружині прем’єр-міністра Японії скульптуру українського майстра

Митець уже багато років живе у США

Фото: gettyimages, instagram

Минулого тижня сім’я Трампів приймала гостей із Японії – прем’єр-міністра Сіндзо Абе та його дружину Акі Абе. І доки президент США грав у гольф із японським чиновником, Меланія Трамп з Акі Абе відвідали музей Морікамі та японські сади. Під час прогулянки вони прогулювалися алеями та кидали корм у ставок, щоб привабити барвистих японських коропів.


Після чого, за інформацією CNN, перша леді подарувала дружині прем’єр-міністра Японії на знак гостинності та поваги скульптуру з порцеляни під назвою «Троянда в цвіту», зроблену емігрантом з Харкова Володимиром Каневським.


Сам майстер до США емігрував ще у 80-х роках, де продовжив свою творчу діяльність. У своїй студії в Нью-Джерсі, в передмісті Нью-Йорка, Володимир виробляє порцелянові квіти, які вражають своєю реалістичністю, а також декоративний посуд.

 

 

Загалом роботи скульптора українського походження є предметом розкоші за кордоном, і продаються вони у найдорожчих крамницях світу – в Dior у Парижі та на П’ятій авеню у Мангеттені. Вартість робіт скульптора сягає до двадцяти тисяч доларів.