6 ПРИНЦІВ, З ЯКИМИ ВИ ВСЕ ЩЕ МОЖЕТЕ ПОБРАТИСЯ...

БРИТАНКА ПРОДАЛА ЗА 29 000 ДОЛЛАРОВ ПОДАРОЧНЫЙ...

6 МОДНЫХ ОБРАЗОВ ДЛЯ СОВРЕМЕННЫХ ЖЕНЩИН НА...

ПРИНЦ ГАРРІ ЗБИРАЄТЬСЯ ДО МЕКСИКИ, АБИ...

НА 85-М ГОДУ ЖИЗНИ УМЕР КУЛЬТОВЫЙ АМЕРИКАНСКИЙ...

Меланія Трамп подарувала дружині прем’єр-міністра Японії скульптуру українського майстра

Митець уже багато років живе у США

17 февраля 2017

Фото: gettyimages, instagram

Минулого тижня сім’я Трампів приймала гостей із Японії – прем’єр-міністра Сіндзо Абе та його дружину Акі Абе. І доки президент США грав у гольф із японським чиновником, Меланія Трамп з Акі Абе відвідали музей Морікамі та японські сади. Під час прогулянки вони прогулювалися алеями та кидали корм у ставок, щоб привабити барвистих японських коропів.


Після чого, за інформацією CNN, перша леді подарувала дружині прем’єр-міністра Японії на знак гостинності та поваги скульптуру з порцеляни під назвою «Троянда в цвіту», зроблену емігрантом з Харкова Володимиром Каневським.


Сам майстер до США емігрував ще у 80-х роках, де продовжив свою творчу діяльність. У своїй студії в Нью-Джерсі, в передмісті Нью-Йорка, Володимир виробляє порцелянові квіти, які вражають своєю реалістичністю, а також декоративний посуд.

 

 

Загалом роботи скульптора українського походження є предметом розкоші за кордоном, і продаються вони у найдорожчих крамницях світу – в Dior у Парижі та на П’ятій авеню у Мангеттені. Вартість робіт скульптора сягає до двадцяти тисяч доларів.


Мелания Трамп продолжает бойкотировать американских дизайнеров

«Я роблю помилки, і Меланія їх теж робить», - Ерве П’єр про стиль першої леді США 

6 принців, з якими ви все ще можете побратися

Загрузка...