«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

«ЭТО НЕ БРЕХЛИВАЯ ПАУЗА», ― НАСТЯ КАМЕНСКИХ...

ПО СУТИ: ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ О БЕРЛИНАЛЕ 2019...

ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ РАССКАЗАЛА О СВОЕЙ ПРИВЫЧКЕ...

Гонорар Мішель Вільямс склав лише 1% від гонорару Марка Волберга, з яким вона зіграла у фільмі «Всі гроші світу»

В Голлівуді назріває новий скандал через велику різницю в зарплатах жінок та чоловіків

Фото: gettyimeges

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Після флешмобу «чорних суконь» на церемонії «Золотого глобуса» весь світ зрозумів, що кіноіндустрія потребує серйозних змін відносно гендерного питання. У світлі останній подій справжнім скандалом стала новина про гонорари акторів трилера «Всі гроші світу».
Стрічка режисера Рідлі Скотта про найбагатшу людину світу Пола Гетті вийшла у світовий прокат в грудні 2017го. Роль нафтового магната виконав Кевін Спейсі, якого режисер вирішив замінити після сексуального скандалу на Крістофера Пламмера.

Рідлі Скотт заявив, що всі актори погодились безкоштовно перезняти сцени з Пламмером, але нещодавно журналісти з’ясували, що це не зовсім так. Виявляється, що Марк Волберг отримав додатковий гонорар в розмірі 1,5 млн доларів, а його партнерка, виконавиця головної ролі Мішель Вільямс – 1 тисячу доларів. Нескладно підрахувати, що зарплата акторки складає навіть менше, ніж 1% від гонорару Волберга (а точніше 0,6%).

На зйомках фільму "Всі гроші світу"

За словами Мішель, її втішило те, що Скотт вирішив перезняти фільм без Спейсі, і вона одразу погодилась на додаткові знімальні дні. Акторку уже підтримало багато колег, серед яких і Джессіка Честейн.