ЧТО НОСИТЬ ЛЕТОМ 2018: 10 ГЛАВНЫХ ИНВЕСТИЦИЙ В...

УКРАИНСКАЯ ПРИМА-БАЛЕРИНА НАЗВАЛА 4 ПРОДУКТА...

НОВОСТЬ ДНЯ: ХАРВИ ВАЙНШТЕЙН АРЕСТОВАН

АЛЛА КОСТРОМИЧЕВА, СОНЯ ЗАБУГА, ДАНИЛА...

FORBES НАЗВАЛ РЕЙТИНГ 100 САМЫХ ДОРОГИХ БРЕНДОВ...

Гонорар Мішель Вільямс склав лише 1% від гонорару Марка Волберга, з яким вона зіграла у фільмі «Всі гроші світу»

В Голлівуді назріває новий скандал через велику різницю в зарплатах жінок та чоловіків

Після флешмобу «чорних суконь» на церемонії «Золотого глобуса» весь світ зрозумів, що кіноіндустрія потребує серйозних змін відносно гендерного питання. У світлі останній подій справжнім скандалом стала новина про гонорари акторів трилера «Всі гроші світу».
Стрічка режисера Рідлі Скотта про найбагатшу людину світу Пола Гетті вийшла у світовий прокат в грудні 2017го. Роль нафтового магната виконав Кевін Спейсі, якого режисер вирішив замінити після сексуального скандалу на Крістофера Пламмера.

Рідлі Скотт заявив, що всі актори погодились безкоштовно перезняти сцени з Пламмером, але нещодавно журналісти з’ясували, що це не зовсім так. Виявляється, що Марк Волберг отримав додатковий гонорар в розмірі 1,5 млн доларів, а його партнерка, виконавиця головної ролі Мішель Вільямс – 1 тисячу доларів. Нескладно підрахувати, що зарплата акторки складає навіть менше, ніж 1% від гонорару Волберга (а точніше 0,6%).

На зйомках фільму "Всі гроші світу"

За словами Мішель, її втішило те, що Скотт вирішив перезняти фільм без Спейсі, і вона одразу погодилась на додаткові знімальні дні. Акторку уже підтримало багато колег, серед яких і Джессіка Честейн.

3 найкасовіші фільми 2017 року мають жіноче обличчя. Вперше з 1958 року

Анастасія Дєєва відповідає на 6 ключових питань про рух HeForShe

Свято весни за нашу та вашу свободу: чому нам варто відзначати 8 березня по-новому

Загрузка...