ПРАЗДНИК В ГОРАХ: СОСТАВЬТЕ НОВОГОДНИЙ МАРШРУТ...

ОТКРОВЕННОЕ ИНТЕРВЬЮ СНЕЖАНЫ И СЕРГЕЯ...

ТАК ЛИ ВРЕДЕН ПОЗДНИЙ УЖИН, КАК О НЕМ ГОВОРЯТ?...

ФОТОФАКТ: С КЕМ ПРИНЦ ГАРРИ ПОХОЖ КАК ДВЕ КАПЛИ...

5 ПРОДУКТОВ С ВИТАМИНОМ D, КОТОРЫЕ НУЖНО...

Олег Скрипка представив вино власного виробництва під час гастро-вечора «Осінь. Музика. Вино»

За словами артиста, вина складуть гідну конкуренцію італійським, французьким або чилійським

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Вчора відбулась ексклюзивна презентація та дегустація вина «Країна Мрій» від Олега Скрипки.  

«Любов до вина полонила моє серце у французькій провінції. Пам’ятаю, грали концерт у містечку поблизу Альп. Після виступу нас запросили на вечерю до церкви. На столах не було нічого, крім величезних голівок сиру, багетів і фонтану вина. Це було смачно неймовірно! Саме тоді народилася моя мрія виготовляти власне вино із винограду, вирощеного на українській землі», — розповідає Скрипка.

Ця мрія Олега Скрипки стала реальністю за допомогою технологів-виноробів компанії «Chizay». Рожеве сухе вино з винограду «Піно Нуар», зібраного на південному схилі Малої гори поблизу закарпатського Берегова, одне із двох вин авторської марки «Країна мрій». Сік для такого вина здобувають без механічного чавлення, воно максимально зберігає найцінніші елементи, маючи вишуканий смак. 

Друге вино — біле сухе з Трамінеру — шляхетного сорту, що колись прославив закарпатське виноробство на всю Європу. Саме із нього виготовляється легендарна «Троянда Закарпаття». 

Ділянки виноградних плантацій на Малій горі новоспечений винороб визначав особисто. Та й частину грон Олег збирав власноруч, збір лише кращих і найбільш прогрітих сонцем ягід — одна з родзинок вина «Країна мрій». 

«Я їжджу світом і куштую вино різних країн. Утім, Закарпаття — мій фаворит серед виноградарських регіонів України, місцеві вина мені смакують найліпше.

У букетах тутешніх вин є особливо приваблива нотка: вони зроблені не тільки з найкращого винограду провідними майстрами, але й з мрією та любов’ю. 

Мені було важливо, щоби люди повірили у нашу пісню. І ми бачимо, що це вже модно, це — тренд, який засвідчує культурний розквіт нашої музики. Я дуже хотів, щоб повірили в українську кухню, і традиційну, і високу, і авторську, от вона стала цікава людям, вона переживає бум. Настав час відкрити світу якісне українське вино. Я вірю в українське вино!», — говорить Скрипка.

Мета виготовлення «Країни мрій» показати, що українські, й зокрема закарпатські, вина складуть гідну конкуренцію італійським, французьким або чилійським винам. 

Скуштувати «Країну мрій» можна буде разом із Олегом 16 листопада у ресторані Coin. Скрипка обіцяє говорити про мистецтво, національну кухню і українські вина, які за його визначенням, є чистим мистецтвом.