СЕКС (УЖЕ НЕ) ПРОДАЄ АБО ЩО РОБИТИ З СЕКСИЗМОМ В...

ЭЛЕГАНТНАЯ КЕЙТ МИДДЛТОН ПОЯВИЛАСЬ НА СВАДЬБЕ...

ROYAL STYLE: ЯК ОДЯГАЮТЬ КОРОЛІВСЬКИХ ДІТЕЙ У...

НА ВЕСІЛЛЯ МЕГАН МАРКЛ ТА ПРИНЦА ГАРРІ...

СЕКРЕТЫ ПОХУДЕНИЯ: НАСТЯ КАМЕНСКИХ...

«Це було принизливо»: Міла Куніс розповіла про свій візит до Чернівців

Акторка зізналась, що їй не дуже сподобалось на Батьківщині

3 ноября 2017

Фото: gettyimages

Не так давно Міла Куніс разом з чоловіком Ештоном Катчером відвідали Чернівці – місто, в якому народилась акторка. Тоді зіркове подружжя з радістю фотографувалось з фанатами на вулицях та виглядали цілком задоволеними візитом.

Міла та Ештон у чернівецькому готелі

Тим не менше, днями вийшло свіже інтерв’ю з Мілою у виданні The Edit, в якому зірка нарешті прокоментувала свою поїздку на Батьківщину. «Ми знімали фільм у Будапешті і Ештон сказав: «Це ж твій день народження, давай з’їздимо!». Ми покликали моїх батьків, вони приїхали до Будапешту, і разом ми вирушили до Чернівців», – розповіла Куніс.

Також акторка додала, що сподівалась відчути «щось особливе» до місця свого народження, але нічого не відбулось: «Ми приземлились і Ештон запитав: «Ну як?», а я відповіла: «Ні, ніяких особливих відчуттів»». Водночас, Міла поділилась враженням від прикрого інциденту: «Ми пішли до нашого старого будинку, в якому я виросла. Звісно, зараз там живуть інші люди, але у мене було бажання ще раз заглянути всередину. Однак жінка, яка зараз там живе не захотіла впустити нас всередину, вона навіть не відчинила нам двері. Вся ця історія була принизливою для нас».

Все, що відомо про візит Міли Куніс та Ештона Катчера до Чернівців

Журналісти з’ясували, що Міла Куніс сказала неправду про свій візит до Чернівців

С подиума на экран: 10 знаменитостей, которые начинали как модели

Загрузка...