ФІЛЬМ ТИЖНЯ: ХАВ'ЄР БАРДЕМ ТА ПЕНЕЛОПА КРУС У...

СТАЛО ИЗВЕСТНО, ЧТО ЕЩЁ ПРИНЦ ГАРРИ ПОДАРИЛ...

ЗНАЙ НАШИХ: УКРАИНСКИЙ БАЛЕТНЫЙ ПРОЕКТ...

СВЕТЛАНА ЛОБОДА СТАЛА МАМОЙ ВО ВТОРОЙ РАЗ

ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ РАССКАЗАЛА, ПОНРАВИЛОСЬ ЛИ ЕЙ...

Brunettes Shoot Blondes зняли кліп про жіночі стегна

У гурту подвійний реліз.

12 декабря 2017

Український гурт Brunettes Shoot Blondes, відомий світу креативними відео, презентує одночасно міні-альбом та кліп “Hips” (Стегна).

Новий кліп – це стильна робота з незвичними деталями та цікавими персонажами. Підготовка до зйомки тривала кілька місяців, сам знімальний процес - дві доби. У павільоні під Києвом збудували  декорацію, що імітувала 3D простір. У кліпі багато дивних героїв: голуб з полароїдом, рожеві собаки та літаючі акули. Безліч яскравих кольорів, аналогових музичних інструментів та модних гаджетів.  Brunettes Shoot Blondes знову зняли кліп без залучення режисера. Все – від ідеї до фінального монтажу зробила команда BSB та їх партнери Family Production.

"Цей кліп ми хотіли зробити трохи дивним. Тому шукали незвичні речі на блошиних ринках та купували щось цікаве у подорожах. Спеціально для відео  в Берліні виготовили гітару, а інші  аналогові інструменти та більшість предметів інтер'єру  зробили власноруч. Також ми спекли торт у формі жіночих стегон, бо пісня має назву “hips” (англ. – стегна)”, - коментує соліст Андрій Ковальов.

 

Фільм тижня: Хав'єр Бардем та Пенелопа Крус у біографічній стрічці «Ескобар»

Стало известно, что ещё принц Гарри подарил Меган на свадьбу

Українські моделі в офіційному ролику Одеського міжнародного кінофестивалю 

Загрузка...