SunSay — про творчість, кохання та переломний момент у кар'єрі

В інтерв`ю для ELLE.ua

Андрій Запорожець відомий широкій публіці як один з учасників гурту 5`nizza​, однак третину свого життя музикант присвятив сольному проєкту SunSay. За цей період музикант встиг записати альбом на Балі, випустити колаборації з Іваном Дорном, Аліною Орловою і Джоном Форте й дати концерт для самого Далай Лами. Вже 2 вересня SunSay виступить з концертом на ЮБК. З цієї нагоди редакція сайту ELLE.ua поговорила з музикантом та дізналася про роль мейнстриму в музиці, пріоритети в житті, вплив публіки на творчість і не тільки.

2 вересня ви дасте концерт у Києві. Розкажіть, чого чекати слухачам?

Для першої, через довгі місяці, зустрічі наодинці місця краще ЮБК не знайти. Там, на березі Дніпра, з видом на зелені пагорби української столиці, в променях західного сонця SunSay готується зустріти осяянні обличчя шанувальників. Адже що може бути більш вражаючим, ніж співати улюблені «Будь слабей меня», Wind Song и «Дайвер» в настільки теплій атмосфері?

З плином часу багато артистів поступово підлаштовуються під різного роду тренди, натомість ви залишаєтесь вірним собі. Як вам вдається не втрачати власне Я та не піддаватися мейнстриму?

Мені приємно, що ви так точно сформулювали мою ситуацію! Я дуже люблю справжню музику, і для мене моя професія поєднується з моїм самовираженням. Це не легкий, але чесний шлях.

Як ви думаєте, чого зараз потребує публіка та чи важливо для вас догодити їй? Що для вас у пріоритеті: власний комфорт чи бажання публіки?

Смак людей формується оточенням і кругозором, мода формується штучно тими, хто має інструменти впливу на маси і великі ресурси. В масі людей тільки деякі шукають те, що їм до душі, а багато споживають те, що на плаву. Примітивізація, відсутність серцевих вібрацій, цинізм, інфантилізм — це транслює мейнстрим... Танцювальна музика зараз як фастфуд: жирно, смачно, калорійно і шкідливо!

Але якщо копнути трохи глибше, можна знайти цікавих нішевих виконавців, а якщо ще глибше — справжні перлини серед турецької, індійської, іранської музики, наприклад!

У своїй творчості ви підіймаєте поміж інших і тему кохання. А що для вас це почуття? Як ви проявляєте своє кохання?

Для мене це поняття універсальне, поза часом і будь-яких рамок! Хочеться навчитися все робити з любов`ю в серці, цього я вчуся. Любов — це довга дорога крізь світи та життя з попутниками і без...

Ви також надихаєтесь подорожами, зокрема один з альбомів ви написали на Балі. Розкажіть, як вплинуло закриття кордонів на вашу творчу енергію?

У мене з`явилося багато вільного часу: я почав малювати, освоювати гітару, цікавитися історією! В цілому це був дуже продуктивний і дуже непростий період!

В інтерв’ю ви часто говорите, що важливо не застрявати в минулому. Скажіть, яка подія на вашому творчому шляху стала для вас «поворотним моментом», коли ваше життя розділилось на «до» і «після»?

Напевно, це був концерт групи 5nizza на великій сцені Казантипу в нульових! Після цього стало зрозуміло, що музика — це точно моє.

Можливо писати змістовні та глибокі пісні без пережитих в житті труднощів?

Так, якщо відчуваєш труднощі інших як свої.Ви також зараз займаєтеся проєктом «кАчевники». Наскільки важко розриватися між сольним та стороннім проєктами та чому ви приділяєте більше уваги?

SunSay для мене поле для самореалізації та експериментів. 5`nizza — проєкт, що дозволяє заробляти і подорожувати. «кАчевники» — дружній проєкт, де я можу висловитись поетично та проявити себе як MC, а також згадати музику, на якій я виріс!

Які у вас пріоритети в житті загалом? Що для вас найголовніше на даний період?

Я вчуся прийняттю, повазі, любові та мудрості.


Реклама

Популярные материалы

Меган Фокс и Кортни Кардашьян вместе снялись для бельевого бренда...


Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі та звинуватив її у змові...


Меган Маркл и принц Гарри планируют вернуться в Великобританию...


Читайте также
Популярные материалы