ЧТО ДОНАЛЬД И МЕЛАНИЯ ТРАМП ПОДАРИЛИ МЕГАН МАРКЛ...

14 БЕЛЫХ ПЛАТЬЕВ С ОТКРЫТЫМИ ПЛЕЧАМИ, КАК У МЕГАН...

КАК СОЗДАТЬ СВАДЕБНЫЙ МАКИЯЖ В СТИЛЕ МЕГАН МАРКЛ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

НАРУШИЛ МОЛЧАНИЕ: ОТЕЦ МЕГАН МАРКЛ ВПЕРВЫЕ...

Що ми знаємо про нового голову Нацполіції Сергія Князєва?

Кар’єрні здобутки та приховане майно

Знайдена заміна Хатії Деканоїдзе. З-поміж трьох кандидатів на посаду голови Національної поліції Кабінет міністрів України призначив Сергія Князєва. Радіти чи ні – час покаже, втім пропонуємо вам усе, що слід знати про екс-очільника Департаменту карного розшуку.

1. Сергій Князєв перебуває на службі органів внутрішніх справ понад 20 років (нині йому 45 років).

2. Починаючи з 1992 р. він очолював низку обласних управлінь МВС і поліції у складні часи. Наприклад, у 2014 Князєв працював на Донеччині, у 2015 – керував правоохоронними органами на Закарпатті, а в 2016 – у Рівненській, після чого очолював Департамент кримінального розшуку Нацполіції. 

3. Боровся із «бурштиновою мафією» на Рівненщині, як результат – численні арешти, в тому числі правоохоронців, причетних до незаконного видобутку бурштину.

4. Був нагороджений орденом Данили Галицького за мужність та героїзм під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України. 

5. Півроку тому поліцейський отримав генеральські погони.

6. За інформацією ЗМІ - сім років тому його повний тезка – Князєв Сергій Миколайович – вимагав через суд від МВС надати йому статус «учасника бойових дій» за участь у спецопераціях силових структур СРСР на території Азербайджанської республіки та Нагірного Карабаху наприкінці 80-х років. На підтвердження цього факту ФСБ РФ навіть надіслало йому необхідні документи.

7. Одразу розставимо всі точки над «і» щодо декларації Князєва. За документами, він володіє квартирою у Броварах, двома земельними ділянками у Київській та Житомирській областях (по 1000 кв.м. кожна). Має автівку Honda Accord 2008 р. Крім того, поліцейський задекларував 272 тисячі гривень річної зарплати та 366 тисяч доходу від продажу нерухомості.

8. Втім у власності колишньої дружини Вікторії Князєвої перебувають сім квартир та елітний автопарк, згідно розслідування журналістів Bihus.info. Згідно з даними реєстру юридичних осіб, вона ніколи не займалась бізнесом.  

 

14 белых платьев с открытыми плечами, как у Меган Маркл

Нарушил молчание: отец Меган Маркл впервые прокомментировал свадьбу дочери

Закрытая свадебная вечеринка Меган и Гарри: первая речь невесты, шутки принца Уильяма и конфуз с четой Клуни

Загрузка...