УЗНАЙТЕ, КАКОЙ У ВАС ТИП КОЖИ

ЛЕОНІД МАРТИНЧИК: З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ІДЕАЛЬНИЙ...

АНДРЕ ТАН СТАЛ ПРЕЗИДЕНТОМ UKRAINIAN FASHION...

ДЖАМАЛА ПОКАЗЫВАЕТ, КАК СОЧЕТАТЬ ТРИ ТРЕНДА В...

ЧТО НАДЕТЬ НА ВЕЧЕРИНКУ: 10 ЗВЕЗДНЫХ ИДЕЙ

«Роби справу чесно, з душею — і твоє до тебе прийде. Але це не означає, що вже завтра з’являться золоті гори», — найкращі цитати Богдана Ступки

Сьогодні легендарному актору, лауреату Шевченківської премії та герою України, на рахунку якого близько 50 ролей в театрі і 100 в кіно, могло би виповнитися 78 років. З цієї нагоди згадуємо найкращі його висловлювання про життя та смерть, театр та людське призначення

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
4 5 7

Богдан Ступка1. Я не люблю війну, тому що з дитинства боюся стрільби. Мені було всього три роки, але я добре її пам’ятаю. Пам’ятаю, як німці давали дітям шоколад. Як попереджали: зараз тут почнеться битва, йдіть з будинків. І тепер все життя мене переслідує страх. Цей страх іноді змушував мене битися, йти проти великих людей. Можливо, саме через нього я і пішов у кіно. Адже в кіно ти легко можеш сховатися — це не ти, це завжди хтось інший.

2. Усе наше життя — суцільна імпровізація, а значить, все наше життя — це джаз.

3. Радію сонцю, дощу, так, так ... А ось життю? Життя, воно до заходу рухається ... Нецікаво. Що за радість — наближатися до смерті й піти в інший світ?! Все вдалося: народження, дитинство, юність, зрілість, а от старість не вдалася. Хвороби, зморшки з'являються, сили вже не ті. Яка радість?

4. Роби справу чесно, з душею — і твоє до тебе прийде. Але це не означає, що вже завтра з’являться золоті гори.

5. Чоловіки дуже люблять перевдягатися, більше, ніж жінки. Візьміть історію костюма, і ви побачите, чого для себе тільки чоловіки не придумували! Чоловіки як півні, тільки б перед жінками крутитися.

6. Я вчу молодих людей, як морально поводитися в житті. Я не вчу їх грати, тому що цього навчити неможливо. Я вчу, як їм бути, працювати, зрештою, жити.

7. Хай кажуть, що хочуть, а я живу, як живу.

8. Шекспір сказав: «Світ — театр і ми всі в ньому актори». А Сковорода ще доповнив, сказав: «І кожен грає ту роль, на яку його поставили». Я думаю, це правильно.

9. Якщо повіриш в те, що кожен твій крок на сцені — велике мистецтво, то це вже катастрофа! Тільки сумнів дає прогрес.

10. Мені завжди говорили: «Не хвалися, що ти це зробив. Ти — просто провідник ідей, які дали тобі батьки і Господь Бог. Якщо у тебе є здібності, ти не маєш це закопати. І ніколи не будь гордим».

Узнайте, какой у вас тип кожи

Леонід Мартинчик: з чого складається ідеальний гардероб

Здравствуй, «Молодость»!