bird

Час для себе:

що можна встигнути
за 39 хвилин

clock

Чотири поради, які покращать ваше життя

Ми часто скаржимося колегам, що нам не вистачає всього однієї години в добі. Інакше б ми точно все встигали. Завжди бракує часу на вечірню прогулянку, маску для обличчя чи ванну з морською сіллю. Натомість після напруженого дня вдома на нас чекає приготування вечері і гора речей, які треба випрати і висушити уже до ранку. Так, існують швидкі цикли прання, але цей сценарій годиться тільки для невеликого завантаження машинки (а як щодо великої родини?).

line

Тільки-но уявіть, як зміниться ваше життя, якщо в ньому з’являться додаткові 39 хвилин?

Саме за стільки може випрати 4 кілограми одягу машинка нового покоління LG з технологією TurboWash 360°. Пропонуємо варіанти, як використати цей час з користю для себе.

1. Послухайте подкаст

phone

Наразі подкасти — найпопулярніша форма медіа. Слухати недовгі епізоди на цікаву вам тему можна під час тренувань, прибирання або релаксу.

letter H

аберіть ванну, запаліть улюблені свічки та ввімкніть естетський Bande à part, який ведуть викладач лондонського інституту Курто та куратор Лондонського музею. Або дотепний і пізнавальний «Виріс та забув спитати» від Megogo Audio.

megogo

2. Помедитуйте

Mindfullness — не просто модне слово, а важливий інструмент догляду за собою, що тренує навичку концентруватися та перебувати у моменті.

Серед тисяч додатків Stop, Breathe & Think цікавий тим, що не вимагає негайного занурення у медитацію, а спочатку знайомить із тим, що таке увага, пояснює, що означає усвідомленість і чому вона важлива. Медитації супроводжуються інструкціями, що допоможуть побороти стрес, покращити увагу та сон. Додаток пропонує понад 30 безкоштовних сесій, адаптованих саме під ваш емоційний стан, а також корисні відео з практиками йоги або акупресури.

3. Наведіть порядок в гардеробі

Принцип «більше — значить краще» вже не в моді. Сьогодні все більших обертів набирає свідоме споживання.

Технологія AI DD™ зменшує пошкодження тканини до 18%

База даних з 20 тисяч поєднань тканин

вісно, накопичувати мотлох вдома не варто і позбуватися непотребу теж періодично важливо. Але давати друге життя своїм речам — місія цілком реальна. На поміч прийде LG AI DD™ з персональним підходом до кожного типу тканини. До пам'яті машини завантажена база даних з 20 тисяч поєднань тканин. Це допомагає підібрати свій алгоритм прання для кожного типу білизни. До того ж, технологія AI DD™ дозволяє зменшити пошкодження тканини до 18%. Гарний приклад того, як наші рішення впливають на навколишнє середовище.

4. Раніше ляжте спати

girl

Мелатонін (гормон сну) найбільш активно виробляється між дванадцятою та першою годинами ночі, тому в цей період важливо вже спати.

H

а якість сну впливає не лише його кількість, але й час, коли ми йдемо до ліжка. За півгодини до сну сховайте гаджети і провітріть спальню. Свіжість постільної білизни теж має значення. Під час прання застосовуйте технологію LG Steam + ™ – обробка парою видалить до 99,9% побутових алергенів і розгладить складки.

Обробка парою видалить до 99,9% побутових алергенів і розгладить складки.

Прокачуємо мозок, поки

LG AI DD™

займається пранням

Дізнатися більше

30-хвилинний сон на 80% покращує короткочасну пам'ять.

30 хвилин спортивних тренувань — найкращий «еліксир» для стомленого мозку.

40 хвилин перегляду комедійного серіалу чи стенд-ап шоу вивільнює ендорфіни і знімає напругу.

20-30-хвилинна медитація знімає стрес.

30-хвилинне читання розвиває уяву та гнучкість мислення, продовжує життя.

30-35-хвилинне вивчення іноземної мови сприяє збільшенню головного мозку, розвиває музичні здібності і попереджає розвиток хвороби Альцгеймера.

Пральна машинка нового покоління LG AI DD™ в цифрах

20 000

База даних з 20 тисяч поєднань тканин підбирає алгоритм прання для кожного типу білизни.

360°

Технологія TurboWash 360° зберігає якість тканин.

99,9%

Обробка парою завдяки технології LG Steam видаляє до 99,9% побутових алергенів та розгладжує складки.

39 хвилин

Тривалість повного циклу прання.