ЧТО СЛУЧИЛОСЬ С МЭРАЙЕЙ КЭРИ?

В МУЗЕЕ ТЮССО ВЫСТАВИЛИ СКУЛЬПТУРУ БЕЙОНСЕ...

В НОВОМ КАЛЕНДАРЕ PIRELLI СНЯЛИСЬ ТОЛЬКО...

РОСІЙСЬКА АКТОРКА ЛІЯ АХЕДЖАКОВА СТАЛА...

ДОЧЕКАЛИСЯ: ВИЙШОВ ТРЕЙЛЕР УКРАЇНСЬКОГО...

Тимчасове кохання та безкінечні подорожі в новому кліпі Ivan Navi

«Влипли»

17 марта 2017

Ivan NAVI ще й року не провів на українській сцені, а вже презентував свій третій відеокліп. Цього разу артист екранізував пісню «Влипли». Як і в попередніх відео «Такі Молоді» і «Закохуюсь», основною сюжетною лінією кліпу стала історія кохання.

Режисери нової відеороботи Діма Маніфест і Дмитро Шмурак додали до неї трохи магії і створили абсолютно новий світ. В ньому головні герої кліпу знайомляться, закохуються, не можуть жити один без одного, розходяться, миряться і знову проходять все по колу. Всі події, які відбуваються в житті пари, глядач може спостерігати послідовно та паралельно водночас, ніби переглядаючи фотоплівку.

 «У пісні є такі слова: «Ми домовились, що ми просто тимчасові. Поки не знайдемо тих, хто нам більше підходить…». Дійсно, в сучасному світі все так швидко змінюється, що важко заглядати навіть на 10 років вперед. Кожен живе сьогоднішнім днем, але інколи «влипає» на довше. Тоді, здавалось, звичне знайомство стає чимось значно більшим. У мене таке було. Думаю, як і в кожного», - розвопідає Ivan NAVI.

 

7 лучших видео с Райаном Гослингом

Видео дня: эволюция костюмов на Хэллоуин за 100 лет

Главные женские кинообразы века в одном видео

Загрузка...