11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

НА ТЕМНОЙ СТОРОНЕ: НЕДОСТАТКИ ЗНАКОВ ЗОДИАКА...

15 ЛЕГЕНДАРНЫХ НАРЯДОВ КЭРРИ БРЭДШОУ

КАК ТОП-БЛОГЕРЫ ОБМАНЫВАЮТ INSTAGRAM И ВСЕХ НАС...

БАСКЕТБОЛ, ПИЦЦА И ПРИСЕДАНИЯ: ЧТО ДЕЛАЕТ...

Тимчасове кохання та безкінечні подорожі в новому кліпі Ivan Navi

«Влипли»

17 марта 2017

Ivan NAVI ще й року не провів на українській сцені, а вже презентував свій третій відеокліп. Цього разу артист екранізував пісню «Влипли». Як і в попередніх відео «Такі Молоді» і «Закохуюсь», основною сюжетною лінією кліпу стала історія кохання.

Режисери нової відеороботи Діма Маніфест і Дмитро Шмурак додали до неї трохи магії і створили абсолютно новий світ. В ньому головні герої кліпу знайомляться, закохуються, не можуть жити один без одного, розходяться, миряться і знову проходять все по колу. Всі події, які відбуваються в житті пари, глядач може спостерігати послідовно та паралельно водночас, ніби переглядаючи фотоплівку.

 «У пісні є такі слова: «Ми домовились, що ми просто тимчасові. Поки не знайдемо тих, хто нам більше підходить…». Дійсно, в сучасному світі все так швидко змінюється, що важко заглядати навіть на 10 років вперед. Кожен живе сьогоднішнім днем, але інколи «влипає» на довше. Тоді, здавалось, звичне знайомство стає чимось значно більшим. У мене таке було. Думаю, як і в кожного», - розвопідає Ivan NAVI.

 

7 лучших видео с Райаном Гослингом

Видео дня: эволюция костюмов на Хэллоуин за 100 лет

Эволюция детских игрушек за 100 лет (видео)

Загрузка...